Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

Mik a feltételei egy cica panzió nyitásának?

06-17 10:34  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
nem tudom, de én biztos nem vinném a cicáimat panzióba és mindenki lebeszélek róla.
A macska territoriális állat, ragaszkodik ahhoz a helyhez amit megszokott, egy panzió sokkolja az állatot. Eltűnik a gazdi, új helyre kerül, új szagok vannak, új emberek.
Inkább megkérek valakit, hogy etesse és pucolja az almot, hogy otthon maradhassanak.

A válasz 27%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 06-17 11:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem.
A kérdés azonban nem ez volt.

# 2/4Időpont 06-17 11:51 Privát üzenet
Gondolom állatjogi szabályozásoknak kell megfelelni, illetve ÁNTSZ engedély is majdnem biztos, hogy kelleni fog. Ezen túl egy cég, vagy alapítvány, aki működteti az egészet, és felelősségre vonható adott esetben.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 06-19 12:31 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

# 4/4Időpont 06-24 12:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debrecenben van cicapanzió?
Hogy érezte magát a Macskád miután kb 1 vagy kicsit több hétre beadtad egy Cicahotelba? Cicahotel-ről mik a vélemények?
Cica panzió?
Cicát nyaralás alatt hova? Budapesten
Mit tegyek? Senki sem vállalja a cicámat!
Ismertek Nyíregyházán kisállat és/vagy macskapanziót?

Kérdések a Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu