Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy kiscicának mikor kezdenek...

Egy kiscicának mikor kezdenek el látszani a golyói?

Figyelt kérdés

Eddig totál abban a hitben éltem, hogy a 7 hetes, 4,5 hetesen mentett kiscicám LÁNY, de most nézegettem, és nagyobbnak tűnt a nemi szerve. Google instant, és úgy néz ki, mint egy kandúr macska. Viszont, amikor hozzánk került, másnap vittük dokihoz, azt mondta, hogy nem érez heréket.

Akkor most mi az igazság? :O


2017. jún. 18. 21:52
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Amúgy vörös cirmos házimacska.
2017. jún. 18. 21:54
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Transzicica :DD
2017. jún. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tesóm is azt mondta, hogy majd eldönti, hogy kandúr vagy nőstény akar lenni. :D

Amúgy nem para, mert csak az itatótálja meg az alomtálcája rózsaszín (mondjuk a hordózója sem éppen pasis, de azt úgy is leginkább belülről nézegeti)... :D

De egyébként létezhet, hogy 4,5 hetesen nem érződtek a kis golyói? Mert most a képek alapján határozottan kandúrnak látszik. :D

2017. jún. 18. 22:30
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de nem lehet h még nem szálltak le a heréi?
2017. jún. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkodtam, de nem találok releváns infót. Azt tudom, hogy amikor a kutyám kicsi volt, neki is alig látszottak a golyói...
2017. jún. 18. 22:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges hogy nem szálnak le a heréi akar 8-10hetes korban sem, de a pénisz már 1 naposan is megvan, szoval azért nem akkora mágia ez...
2017. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A vörös macskák döntő többsége egyébként kandúr, ritka a nőstény. Valószínűleg nem szálltak le a heréi korábban.
2017. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó, hát a pénisz az valóban pénisz. Meg látszik a herezacskó is, de nekem tapintásra nem tűnik úgy, hogy van is benne valami. De akkor nincs gond, ha 10 hetes koráig nem száll le?
2017. jún. 19. 00:10
 9/14 anonim ***** válasza:

Van olyan cica/kutya akinek sosem szállnak le. Az is lehet, hogy nem fejlődött ki rendesen. Macskáról sajnos nem tudok nyilatkozni, de volt egy tacskóm akinek másfél éves korában jöttek le. Előtte semmi.

Lehet, hogy nemzőképtelen lesz, hiszen a spermiumokat a túl meleg környezet megöli, s a hasüregben elég meleg van.

Ha ivarérett koráig nem jönnek le, vidd dokihoz. Megeshet, hogy be van gyulladva, ilyenkor el kell távolítani.

Sok boldogságot a kandúr macsekodhoz!

2017. jún. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyünk oltásra, akkor megkonzultálom a dokival a dolgokat. :) Egyébként így is-úgy is ivartalaníttatni szeretnénk. :)
2017. jún. 19. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!