Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltunt a macskam. Mit csinaljak?

Eltunt a macskam. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
kinti macska, mar egy eve megvan. Tegnap reggel ota nem lattam. Voltsm az utcakban, elutve nem talaltam, nem tudom mi lehet vele. Szokott csavarogni de ennyi idore meg sose tunt el. Es ha hivom akkor altalaban odajon. Tegyek ki plakatokat, vagy mit tudok csinalni?
2017. jún. 20. 12:52
 1/8 anonim válasza:
73%
Még várj egy két napot. Ha fiú macsek, akkor azért ment el, mert társaságra vágyik. Előbb utóbb biztosan haza fog menni.
2017. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ivartalanított nosteny
2017. jún. 20. 13:06
 3/8 anonim válasza:
19%
Vrgyél neki un. Ortodox labdát egy tasakban 10 van szórd szét a kertben és az intergalaktikus szagot kelt a macska orrába és odamegy csak fontos hogy elotte dozsold be a macska egyik cuccával
2017. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még hazamehet, ilyen melegben nem olyan éhesek, viszont sokat alszanak.
2017. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elő fog kerülni. Nekünk egy 8 éves macska tűnt el több mint egy hétre úgy, előtte sosem ment sehova, aztán mégis hazajött épségben.
2017. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nezz korul a hazba lehet,hogy bezartatok valahova.Mamamek mar jartak igy.Meg beszelhetnel a szomszedokkal hatha lattak azota.
2017. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A macska ha nem benn tartod bizony fogyóeszköz :(

Plakátold ki, indulj utnak pl mező, park, hátha meglesz.

Legközelebb pedig ha nem szeretnéd hogy elmenjen, nw engedd ki vagy tartsd szemmel amikor udvaron van.

2017. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azota se jott haza 🙁😔
2017. júl. 5. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!