Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak, hogy ne álljon...

Mit csináljak, hogy ne álljon meg az utcán lévő embereknek a macskám és, hogy féljen tőlük?

Figyelt kérdés
Félek,hogy valaki el fogja vinni a macskámat..Kinti-benti,ritka hamvas szürke színe van,már több gyereknek is tetszett meg akarták fogni.Mindig figyelnem kell nehogy valaki elvigye.De,ha pont olyan helyen van ahol nem látom,akkor el tudják vinni.

2017. márc. 14. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak benti tartás nem jöhet szóba?

Vagy esetleg lehet kapni kifejezetten cicahálót, amivel mondjuk a kert egy részét le lehet keríteni, és a cica csak arra a részre mehet, ki az utcára már nem tud.

2017. márc. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én csak bent is simán tartanám,de mindig ki szeretne menni.Megszokta,hogy kint is van.
2017. márc. 14. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bent nem tudod tartani, kérj meg egy szomszédot, hogy mikor kimegy egy seprüvel csapkodjon mellé és ordibáljon, hogy legyen félelme az idegenektől, sajna van olyan cica, aki azt hiszi, hogy az emberek alapjáraton jók s oda mennek mindenkihez, így lessz benne félsz az idegenektől. Nem viccből írtam, akárhogy is röhejesnek fog tünni a jelenet, vigasz képpen, a szerep vállalónak adj egy tábla csokit, vagy amit szeret, cserébe a szolgálataiért.
2017. márc. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! :)köszi!
2017. márc. 14. 16:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Szívesen. Nállam bevált, meg annó ki gugliztam ezt a trükköt és tényleg működik.
2017. márc. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Már szelíd vagy csak a lehetőségtől félsz? Én évek óta tartok kinti-benti macskákat és soha egyik sem volt barátságos idegenekkel pedig semmit sem tettem csupán annyit, hogy a velünk lakó családtagokon kívül senkivel sem ismertetem össze. Eleinte csak felügyelettel vannak kint, éjszakára is bezáráom őket, meg amikor nem vagyok otthon amíg fel nem nőnek.
2017. márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már meg állt embereknek sajnos,hagyta,hogy meg simogassák,egy kis fiútól meg alig bírta elvenni az anyja a szemem előtt,hogy hazaviszi és ad neki tejet...Van sok macska erre fele,nem is értem ezt.
2017. márc. 14. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
aztan meg majd sokkot kap a macska 3-as, egyem a hulye fejed.
2017. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyenkor már késő, mert a tiéd már volt kint az utcán, de mikor befogadtam egy cicát, és ki akart menni, hátulról megkerültük a házat, és ahogy kiment az utcára vízipisztollyal meglocsoltuk szegényt, de hatásos volt, mert azóta nem teszi ki a lábát az utcára, legalábbis abban az irányban nem, a szomszédba elmegy, de a forgalmas út felé még a kapu közelében sem látni soha. :)
2017. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!