Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baja lesz a macskának ha a...

Baja lesz a macskának ha a varrat még benne marad? (kép)

Figyelt kérdés

11 napja volt az ivartalanítás, már lehetne kiszedni a varratot, de az orvos szabira ment


a sebe már szépen összeforrt

[link]



2017. jún. 26. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, van, hogy kicsit tovább is benne hagyják alapból, ha nem gyógyul elég gyorsan. Maximum kicsit nehezebb lehet kiszedni, ha nagyon körbenövi a hús. De sima varratszedésre szerintem másik dokihoz is bemehettek, nem muszáj feltétlenül az, aki műtötte, ha amúgy minden rendben a sebbel. Ez szépnek látszik, nem piros, nem duzzadt.
2017. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első el
2017. jún. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy látom jól nevelt cicád van s nem szaggatta ki a varratot, pedig igen jellemző, szép a seb, de el kéne vágni a csomok alatt, én magam szoktam, de neked azt javaslom vidd be egy másik állatorvosi rendelőbe.
2017. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3-at sikerült kiszednem mikor álmos volt, észre se vette mit csinálok, mert közben a kezem nyalogatta.

az utolsónál a csomót szerintem már beforrta a seb nem tudtam úgy megfeszíteni hogy elvágjam, kis cérna leszakadt de még maradt benne.

2017. jún. 26. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Ügyes voltál:)

#3vagyok. Ne aggodj ami pici maradt is leszárad le esik idővel. Enyémek közül is egynél ott maradt egy kis csomo, de már nincs ott.

2017. jún. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oké, köszi a segítséget
2017. jún. 27. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!