Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyalogatja a macskám a...

Miért nyalogatja a macskám a falat?

Figyelt kérdés
Kálcium vagy mész hiányra tippelek.

2017. jún. 27. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg falra hányt borsó
2017. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normálisan válaszolni akkor nem kötelező ide irnod.
2017. jún. 27. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet hiánybetegség. Milyen tápot eszik? Az almot is rágcsálja? (az is jelezhet hiánybetegséget). Arra is tudok gondolni, hogy a fal magába szívott valamilyen szagot, ami tetszik a cicának.
2017. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En is arra tippelnek,hogy valami hianya van.De nekem is eszembe jutott valami hasonlo amit elottem irtak.Valemyik allatrol hallotam,hogy a nyelvet hasznalja szaglasra,talan a kigyo volt.Viszont egyik nap a cicam megtalalta a pledjet a furdobe es mikozba nagyon szaglaszta meg is nyalta.
2017. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Almot nem használ. Eredetileg kinti macska lenne. De a nap nagy részét bennttölti. Kimegy elvégezni a dolgát és utána visszajön. Nemrég hozzánkkerült egy kutya és amiatt van ez. Amúgy macskatápot eszik. A közeli kisállat boltban veszem a libahúsosat illetve a kevertet. Néha adok neki zacskós macskakaját:)
2017. jún. 27. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!