Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Faradekony cicaknak milyen...

Faradekony cicaknak milyen vitamint vegyek? (Boltbol)

Figyelt kérdés
Meg par honapos.. ma hanyt, ferges... es sokat alszik..mit ajanlotok?
2017. jún. 27. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Orvoshoz vidd, és ne holmi vitamin tablettával tömd!
2017. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez nem valasz
2017. jún. 27. 15:11
 3/12 A kérdező kommentje:
Vitamin felirasra menjek el orvoshoz? Atyaeg....
2017. jún. 27. 15:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Irtad, hogy férges is, a vitamin ezen nem segít és a fáradékonyság hátterében is állhat valami, aminek okát orvos állapítja meg. Vitamint ők sem szoktak ajánlani maximum valamilyen kezelés mellé. Szóval orvos kell neki. De, hogy választ is kapj állatpatikában lehet kapni pl a lavetet pl
2017. jún. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Dzseri ***** válasza:

mindenképp kell neki féreghatjót venni, vitaminnal nem tudja a férgeket legyőzni

azt csak állatpatikában lehet venni

mondani kell a macska életkorát és súlyát

de legjobb lenne orvoshoz vinni, hogy az oltásokat is megkapja, pár hónap múlva pedig ivartalanítani

2017. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem vitamin kell,hanem orvosi vizsgálat!!! A fáradékony macska BETEG!!!
2017. jún. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Dzseri ***** válasza:
cestal cat-et lehet adni macskának. Hogy kölyök kaphatja e azt nem tudom. 4kg-os macskának 1db szemet, tehát kilónként negyedet, az adagot nem szabad túllépni. Érdemes megkérdezni az állatpatikust akár telefonon is, lehet mást mond az adagolásról, vagy ajánl mást kölyöknek. Érdemes a tablettázást 2 hét múlva megismételni, mert a petéket a tabletta nem pusztítja el.
2017. jún. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok!

A 6-os válaszoló írta meg szó szerint azt, amit én is akartam, csak a kérdező (szándékosan???) nem tudta megérteni!

2017. jún. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jo rendben megertem. Msost van eloszor macskam, azert tettem fel a kerdest
2017. jún. 28. 09:56
 10/12 anonim ***** válasza:

Szegény macska!

Olyan "nagyokos" gazdija van, akinek még életében nem volt macskája. Mi lesz ebből a cicából?

2017. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!