Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Németországban egy állatorvosi...

Németországban egy állatorvosi vizsgálat ingyenes?

Figyelt kérdés
A macskámat akarom csak átnézetni, milyen bajai vannak.
2017. jún. 27. 21:23
 1/8 Dzseri ***** válasza:
100%

a macskádnak van tb-je?

miért lenne az?

2017. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Sőt, úgy tudom hogy a magyar árakhoz képest jóval húzósabb (mint a legtöbb dolog).
2017. jún. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nincsen. papír nélkül hoztam ki
2017. jún. 27. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi oltás, chip?

Gebasz lesz így a maccsal. Egyébként ingyen nincs állatorvos. Ha van papírja a macskának, ha nincs.

2017. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kellett volna neki itthon chip, állatútlevél, veszettség elleni oltás. Nagy gondban leszel az állatorvosnál szerintem.

Ha nem beteg a macska, csak éves átnézésre akarod vinni, ha semmi panasza nincsen, én nem vinném el. Én papír nélkül hazahoznám, lepapíroznám, és visszavinném.

Nem tudom pontosan megmondani, hogy mit fog mondani az állatorvos, de nagyon sok ocsmányságot olvastam már, és mivel mi is gondolkodunk külföldön, pláne utána jártam. Nehogy véletlen likvidálni akarja a macsodat a német doki, ha nincs anyakönyve... Nem tudom, hogy túlaggódom-e.

Egyébként itthon sem ingyenes az állatorvos, nekünk a magyar állampolgár magyar macskájának. :-))

2017. jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Igaz én Angliában élek, de Németországban sincs másképpen. Az én cicám már itt született, de senki nem kérdezett papírokat. Nem a rendőrségre viszed, hanem egy állatorvoshoz. Ott örülnek, hogy felelősségteljes vagy és látnak pénzt belőled. Mondod, hogy be szeretnél regisztrálni a kiválasztott rendelőhöz. Ok megkérdezik, hogy mennyi idős a cica, szín, fajta, neve. Majd mondod, hogy kivizsgálásra szeretnéd elvinni. Így telefonon keresztül is meg tudják mondani, hogy mennyibe fog kerülni. A neten sok rendelőnek vannak fent árai, ha annak pont nincs ahova te vinnéd, akkor nézd meg, hogy a környékbelieknél mennyibe kerül.
2017. jún. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat:) ment a zold jel mindenkinek
2017. jún. 28. 09:59
 8/8 anonim válasza:
Ha szereted a macskádat, először megkérded, hogy mi lenne, ha vinnél egy minden papír nélküli macskát. Könnyen karanténban végezheti.
2017. jún. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!