Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki lenne olyan kedves,...

Valaki lenne olyan kedves, hogy leírja nekem a szuperprémium macska tápokat? (lehetőleg olyat, amit a fressnapfban is lehet kapni. )

Figyelt kérdés
Most szeretnék tápot váltani a kis macsekomnál, mert elborzasztott amit a Félix és Whiskas kajakról olvastam. Eddig Félixet evett, imádja. A whiskast mondjuk egyenesen gyűlöli. Kérlek segítsetek, mert nem tudom hogy álljak neki.

2017. jún. 28. 10:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Küld el egerészni, boharászni. Ezzel tehetsz neki a legjobbat:))
2017. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Erről nem szeretnék vitatkozni, de: az én macskám nem fogja kitenni a lábát a házból, ugyanis amilyen.... emberek vannak nem lehet kiengedi az állatot a házból. Másrészt nem fogom elüttetni az autókkal. Mások... Elvei miatt nem fogom az én macskámat megölni. Az eddigi kinti cicám nem érték meg az 1 éves kort. Nem fogok mégegyszer ez miatt sírni, szomorkodni.
2017. jún. 28. 11:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki tudna érdemben segíteni, a kérdésre válaszolva.. Azt megköszönöm.
2017. jún. 28. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Applaws
2017. jún. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Maxitabi ***** válasza:

A fressnapfban nincs olyan sok ténylegesen jó táp. Az applaws az, a real nature és select is talán, a többi... konzervből esetleg még több van, mint szárazból.

Az igazán jó minőségűeket neten lehet rendelni inkább, ha nincs jó állateledeles bolt a közelben. Szerintem fontos, hogy ne legyen benne kukorica, gabona és a növényi származék/fehérje ia semmi vagy alig legyen. Cukor, színezék, ízfokozók szintén tilos, a hústartalma legyen magas-minimum 60 % (mindegy, hogy száraz v konzerv)-viszont ezek drágábbak is. Ajánlom figyelmedbe:

[link]

Száraz: orijen, acana, wildcat,n&d, leonardo,granatapet, feringa, grau,taste of the wilde, applaws, brit care ..

nedves/konzerv: feringa, granatapet, grau, leonardo, applaws, animonda, mac's,almo nature, porta 21,terra faelis,schesir, feringa,brit care, bozita..

2017. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2017. jún. 28. 13:38
 7/12 Dzseri ***** válasza:
65%

hadd kérdezzem meg

ivartalanított cicának a brit care sterilsed vagy a brit care sensitive digestion, vagy a controll my weight?


a sterilben 36% fehérje 36% hús, 12% a zsír

sensitveben 35% fehérje 47% hús, 18% zsír és nincs gabona

a controll 40% fehérje 48% hús, 10% zsír


Tetszik a gabona mentesség, de nagyon soknak érzem a zsírt.

A weight controll szimpatikus de nem túlsúlyosak, lehet túlzás lenne?

A steril pedig kevés a hús, vagy nincs is rá annyira szükséges és gabona is van benne.

2017. jún. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Maxitabi ***** válasza:
65%
A zsírra szükségük van- ragadozók..:)) - a sensitivet választanám, legfeljebb ha érzékeled, hogy hízik, akkor csökkented az adagját.. Nem vagyok híve a különböző típusú tápoknak- egérből, rigóból sincs ivartalanított, perzsa, stb-nek való.. (bár azok nem is szobaállatok voltak)..
2017. jún. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Úr isten !! Börtönben tartod a macskádat ??! Te mocskos állatkínzó !! Ez nem élet egy állatnak, főleg egy macskának, hogy soha ki nem léphet a természetbe ! Te hogy éreznéd magad bezárva egy lakásba egy életen át !! Idióta !!!
2017. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, remélem üvöltve fogsz ordítani mikor elbassza a kocsi a macskád. Ez a macska, ki nem teszi a lábát póráz és nélkülem. Kérdezz csak még állatorvosokat. 10-ből 9 azt mondja, hogy bent a helye. Kérdezz meg egy menhelyet. Arról még inkább ne beszéljünk, ki az idióta. :) Állat kínzó az anyukád! Tudod te hány döglött macskát láttam már én? Mert huuuuuu megadjuk a szabadságot, aztán kocsi átment rajta, mérget evett, csak agyon baszta a szomszéd, szét tépte a kutya. Nekem te ne magyarázz, ébredj inkább fel. Az én macskám jobban él, mint te, te szerencsétlen.
2017. jún. 29. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!