Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt egyáltalán így be lehet...

Ezt egyáltalán így be lehet jelenteni név nélkül, és hogyan?

Figyelt kérdés

Van egy kismacskám (fiú), aki most lett egy éves. A szomszédunk egy megátalkodott nő. Átjött hozzánk, mivel a másik szomszédunk macskája (ott sok a lány és minden évben sok kismacska van) ide fialt hozzánk. Már tavaly is itt voltak a kicsik. Átjött hozzánk, hogy hol vannak a kicsik, mert majd ő ,,elintézi" őket. Tehát megöli. Egyébként róla csak annyit, hogy mindenkit bánt és, ha nem úgy mennek körülötte a dolgok, meg nem áll úgy minden a szomszéd udvarában, ahogy ő akarja, már megy panaszkodni mindenkinek (a nagyobbaknak) , és megy vergődni a szomszédra. Szóval, tartok attól, hogy a macskám veszélyben van. Egy nagyon aranyos macskám van, kis ügyes, csak beteges. Most ilyenkor, mit tehetek én? Meg tudtam, hogy mit tesz, ránk jön, elmondtuk neki, hogy a szomszéd macskája, de mintha meg sem hallotta volna, mert itt van a macska, ráadásul a szomszédban, akiké a macska eléggé sok és meglett férfi családtagokkal rendelkeznek, tehát van mitől félnie. Attól félek, baja lesz az enyémnek. Bizonyítani nem tudom.

Köszönöm a segítséget, tanácsokat.



2017. jún. 30. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nehéz ügy sajnos. Zárd be a tiéd, vagy rakj rá önkioldos nyakörvet, gondolom a "gazdátlanokra" pájázik leginkáb. Sajnos míg bizonyítani nem tudod nem sokat tehetsz. A felelőtlen szomszédra aki miatt nyüzsögnek ott nállatok is a cicák rá hívhatsz állatvédőket esetleg mert ez tényleg nem állapot és a macska témában a probléma tőlük gyökeredzik, aztán mindíg van valahol sajna egy idegbeteg nő aki intézkedik ocsmány módon s áldozata lessz ez által a tiéd is. Én bezárnám míg nem rendeződik a helyzet.
2017. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fogj össze a másik szomszéddal és billentsétek együtt helyre a nő agyát...
2017. jún. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most nagyon aggódom és félek is. Ha az enyémnek baja lesz és nem tudom bebizonyítani? Amúgy is nagyon szeretem a kismacskám, mert egy nagyon aranyos cica.

Ez nem fog rendeződni, mert ahonnan ered a macska probléma, ott hagyják, hogy fialjon a macska. Az rendben van, hogy a lány macskát felnevelte, mert megsajnálta, de onnantól gondozni kellene. Van kettő ott, minden évben fial, ez az idegbeteg állat nő, már bocsánat a kifejezésért, pedig mindenért a tamtamot veri!

Ha baja esne az enyémnek, és jelenteném, bizonyítani nem tudom.

Annyi, hogy az enyém, mindig a ház körül van, azt meg nem tilthatom meg neki, ne legyen kint. Szomszédnál port nem kavar, nem nagyon megy, de amilyen kis szelíd, barátságos, szeretni való, én attól félek, hogy az a nő elcsalja. És ez utóbbira már családtagom is gondolt.

2017. jún. 30. 16:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezért kéne el vitetni a felelötlen cicagyártótól a cicákat. Akkor le nyugodna ebben a témában s békén hagyná a te cicád. Elhiszem hogy a nöre vagy dühös okkal, de ha biztonságban akarod tudni akkor ezt a macskanyüzgést kéne megszüntetni. Ellene semmit nem tehetsz míg konkrét bizonyítékod nincs arról hogy kinyirja öket. Kirakhat fagyállot mérgezett kaját ami a te cicáddal is végez. És bizonyítani ezt szinte biztos hogy nem fogod tudni h ő volt.
2017. jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az biztos, hogy itt az ők macskájuk többet nem fial. Egy kisállatnak, nyilván nem lehet megmondani, hogy ezt ne csináld, azt ne csináld, de ha észreveszem, hogy vannak kiscicák, azonnal nem fogom szó nélkül hagyni. Én nem fogom eltűrni a tisztelt szomszédnőt más miatt.

Megvárom most a napokat. A kiscicámat nézem, hogy van, van-e kedve...stb és, ha bármit észlelek, ezt nem fogom hagyni.

2017. jún. 30. 18:25
 6/6 Dzseri ***** válasza:

A mama cicát ivartalanítani kell, hogy megelőzzük a felesleges szaporulatot.


Esetleg megpróbálhatnád macskabiztossá tenni a kerted, úgyhogy a te cicád nem tud onnan kimenni, így biztonságban lenne.

2017. jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!