Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a fiatal lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiatal lányoknak 14-16 éveseknek csak a vékony srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
mostanában azt látom hogy a fiatalabbaknak inkább a vékony fiuk jönnek be de a 20 fölöttieknek már tetszenek a nagydarab pasik is... vélemény??
2011. jún. 30. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem például nem nagyon tetszenek a vékony fiúk, inkább az izmosak, a párom mégis elég vékony. Nagyon magas, és annyit eszik hogy csak na, mégsem hízik. Most hízókúrára fogtam, hogy ne legyek szélesebb mint ő :)))
2011. jún. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem egyedül a dagadt srácok nem jönnek be. Az a lényeg hogy izmos legyen :$
2011. jún. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 bix ***** válasza:
a legtöbb tininek úgyis a csőnacis, emóutánzatok jönnek be, tök mindegy hogy hívjuk őket, hc, deszkás, stb. ez a divat most. persze aztán kinövik és akkor már az izmos kidolgozott pasikat keresik, csak egy normális izomzat összedobása nem 2 perc...
2011. jún. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csorog a nyálam SP-re! Hol vagy SP!!! Leszoplak!!!


14/L

2011. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bix ! Mi az a hc? te tudod? :D
2011. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Pj0tr ***** válasza:
Állítólag a lányok előbb érnek. Hát ez nem látszik túlzottan :) Sajnos ez így működik. Fiatalon nem igazán számít a lányoknak, hogy esetleg tahó a srác. Csak jól nézzen ki. De no para. Fel fognak nőni és rájönnek, hogy nem csak az a fontos. Persze fontos a külső csak nem szabad elfelejteni, hogy egy embert nem csak a külseje határoz meg.
2011. jún. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a vékony srácokat, viszont annál inkább a mackósokat *-*

15L :)

2011. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a TEST: [link] (L)
2011. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez sem feltétlen így van. 16 vagyok de sosem tetszettek az emos, csőnacis, 20 kilós srácok. De a kétajtós szekrények sem. Egyébként teljesen mindegy, nem a külsődbe szeret bele.
2011. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem.baromsáág.:)

nekem bejönnek a kicsit macisabb pasik.akikhez odalehet bújni... jóóénsem az a plázap*csa típusú 30 kg kis r*banc vagyok. :D de ez már mellékes. az a lényeg h nem. :D

szeretem a mackós pasikat:$

16/L

2011. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!