Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az egyik cicám fél ha ki van...

Az egyik cicám fél ha ki van nyitva az ablak, erkély, mindig félni fog?

Figyelt kérdés

Régen nem volt ennyire ijedős.

Három cicám van,ő a legfiatalabb,az utcáról fogadtam örökbe.

Négy ,lassan öt éves.

Régebben ,kölyökkorában olyan jó fej cica volt. Minden új emberrel játszadozott.

Manapság már minden idegentől,vagy vendégtől fél,aki itt van nálunk.

Lehet oka van, mert a barátom kb két éve utálja szegényt.

Mindig elkergeti szerem sétlent,mert nagyon beszédes cica,és idegesti a barátomat.

Szóval kb antiszociális cicát csinált belőle a párom.

Aki nem él velem.

Azért utálja ennyire,mert állítólag mikor nálam aludt ,ráugrott a fejére .

Már ezer éve történt , mai napig haragszik rá.

Mindig elüldözi a közeléből.


A fő probléma a barátom számára. Ezt látom.

De már csak nyáron lakok itthon utána összeköltözünk, és emiatt a másik cicámat viszem magunkkal. Remélem.őt nem fogja bántani.


Aggaszt,hogy ennyire retteg a kinti zajtól.

Ha vihar lesz,megérzi és elbújik.


Ha már soha többet nem találkozik a barátommal,vajom helyre jön lelkileg :(

?



2017. júl. 5. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:

Fizikálisan nem hiszem ,hogy bántotta volna.

De egy nyitott cicából zárkózott cica lett. Annyira idegesít.

Sokszor veszekedtem a barátommal,de én vagyok a h.üly.e

Már belefáradtam,próbáltam szép szóval, vagy akár felemelt hanggal elmagyarázni,hogy nem.bántsa.

2017. júl. 5. 19:34
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne*
2017. júl. 5. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen emberrel akarsz összeköltözni...? Meggondolnám a helyedben...

Egyébként ha régen nem volt ilyen, akkor igen, a barátod ijesztgeti feleslegesen szegényt.

2017. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a párod képes még évek múlva is bántani szegény cicát azért,mert egyszer a fejére ugrott,akkor valószínű,hogy a másik cicát is bántani fogja.Az biztos jó lenne,ha nem látná a barátodat viszont téged is ritkábban fog látni,ami megint rossz lesz neki.Egyébként mennyire lát ki a cica az utcára?Mamámék cicája is nagyon félt a vihartól meg a tűzijátéktól.Egyik Szilveszterkor mamám odaállt vele az ablakhoz és együtt nézték és úgy jobban viselte a cica.Gondolom azért,mert így tudta mihez kötni a hangokat.Lehet a tiéd sem tudja honnét jönnek a zajok és ezért ijesztőbbek számára.
2017. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért nem állsz ki magad és a macskáid mellett?

Nem, nem a barátodnak van igaza és takarodhat kifele,ha még egyszer csúnyán bánik a macskákkal.

Ő van ott nálad vendégségben ha jól értem.Hogy jön ő ahhoz,hogy fenyítse a te macskáidat?

Ha nem szereti őket, semmi gond, kérjen meg rá udvariasan,hogy amíg ott van nálad addig zárd be őket a másik szobába stb. Nem a macskákat kéne bántania..A macskák vannak otthon, nem ő.

GG ,hogyha összeköltözöl vele.Nagy fogás

2017. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyébként hidd el nekem,hogy nagyon sokat elárul egy emberről,hogy hogyan bánik a nála gyengébbekkel,alacsonyabb rendűekkel..Aki az állatokkal és a gyerekekkel így bánik, az nem jó ember. Az emberekkel is így bánna legszívesebben,ha megtehetné.. Én kitenném a szűrét.

Nem azt mondom,hogy a macskáim fontosabbak mint a kapcsolatom.Csak azt,hogy nem tudnék ilyen emerrel együtt lenni.

De te tudod.

2017. júl. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van

Ez a véleményem nekem is, a macskáim vannak otthon .

Mindig rászólok.

2017. júl. 7. 12:23
 8/8 .,,.,,.,, ***** válasza:
Szerintem nem a házban kell tartani a macskákat és akkor nem leaz ilyen gondod
2017. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!