Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakik vki északnyugati tájolás...

Kazinczy Károly kérdése:

Lakik vki északnyugati tájolású lakásban Budapesten?

Figyelt kérdés

Ilyet akarok venni, de nem túl szeles, sötét, hófúvásos?

Sok szeles nap van, amikor nem lehet kinyitni az ablakot/kimenni az erkélyre?



2015. máj. 2. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én ilyenben lakom, de régi körfolyosós lakás földszintjének a belső udvarán. Négyemeletes a ház, de mivel nagyon nagy a belső tér, napsütés terén jól állok, délutánonként több órán át besüt a nap, de ha te nem ilyen elhelyezkedésű lakást veszel, akkor ez még több lenne. A szél meg bárhonnan fújhat.
2015. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, 2. vagy 4. emeleti lakás 5 emeletes házban. Belső nagy kertre néz, de emiatt semmi szélvédelem.

Kb hány órától süt be a nap?

2015. máj. 2. 13:17
 3/7 anonim ***** válasza:
kb. fél 12-től úgy fél 3-ig
2015. máj. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha családi ház lenne, semmiképpen nem ajánlanám, mert az uralkodó szélirány Budapesten északnyugati. Laktam olyan házban, ahol minden viharban a nyugati falat verte az eső, huzatos volt és hideg.
2015. máj. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen én is azt néztem, hogy pont északnyugati a szélirány és pont telibe kapja a lakást. Tavasszal gondolom ki se nagyon lehet nyitni az ablakot, vagy az erkélyre kiülni. Télen meg a hófúvástól beázik a terasz.
2015. máj. 2. 14:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugati erkélyünk van, a szél nem gond, de nyáron tojást süthetnénk a kövön.
2015. máj. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ez meglepő számomra. Van vmi ház/fa/vmi ami véd a széltől?

Én hazafelé egy 6 épületes paneltömbnél megyek el és néha úgy összegyűlik a szél az északnyugati oldalon, hogy nem bírok haladni.

2015. máj. 3. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!