Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz hogy a kicsi cicákat...

Az igaz hogy a kicsi cicákat nem szabad emlegetni mert lefososodik?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy kb 8 hetes kis cicust es megmondom őszintén hulye vagyok hozza. Mar van egy cicam de O kb 3 hónapos korában került hozzam es öt tudpm hogyan kell gondozni. De az új meg nagyon pandúr..

2017. júl. 5. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja, persze csak akkor ha ésszel fogod meg. De gondolom nem fognád meg úgy, hogy baja essen. Ezt tényleg inkább kisgyerekekre vonatkozik. Akik addig nyúzzák a macskát míg az kínjában lef.ssa őket. Vedd ölbe nyugodtan, nagy sokk lesz neki, hogy elszakad a mamájától, dédelgesd sokat.
2017. júl. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lessz attól, hogy szépen felemeled.
2017. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt pici cicám, ha megfelelően tartod, nem fosik rád. Akkor tudom csak elképzelni, ha megnyomod a hasát, de eleve nem így emelünk fel egy macskát, úgyhogy kétlem.
2017. júl. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Első naptól megfogom a kiscicákat (persze az első hetekben extrém ritkán, úgysem szórakoztatóak akkor még), sosem történik bajuk, miért is történne? Óvatosan simán megfoghatod őket, főleg 8 hetesen, akkor már nem bébi. Nyúzni pedig felnőttkorban sem célszerű egy macskát.
2017. júl. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!