Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyi az esélye, hogy itt marad?

Mennyi az esélye, hogy itt marad?

Figyelt kérdés
Találtam egy pici cicát de nem vihetem haza :( szerintetek ha meg etetem itatom itt marad? :( mert 1nap alatt nem találok neki gazdit :(
2017. júl. 7. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem viheted haza? Azért gondolom biztos van egy kis hely neki ahol lehet. De ha elviszitek az állatorvosi rendelőbe ott meg mondják mennyi idős adnak neki megfelelő tápszert és segítenek neki gazdit találni.
2017. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért maradna ott? Nem fog rád várni.

Egyébként hol találtad? Városon belül, vagy város szélén? Ha városon belül, akkor valszeg arrafelé lakik(?), obb esetben csak kiszökött, rosszabb esetben utcára született.

Ha város szélén, akkor kidobhatták, ha nem hozod el onnan, el fog pusztulni.

2017. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs gazdája,akkor,ha ott nem is marad valószínű,hogy visszafog menni,ha kapott enni.De,ahhoz,hogy biztosan a közelbe maradjon több napig és esetleg naponta többször kellene etetni.
2017. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hol az az itt?

És miért jó neked, ha ott marad, ha úgysem viheted haza? Inkább egy menhelyre kellene elvinni vagy hívni hozzá az állatmentőket.

2017. júl. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!