Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kb mennyi az esélye annak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb mennyi az esélye annak, hogy valaki sohasem találja meg az igazit, vagy egyáltalán meg sem házasodik? Úgy átlagban sok ember marad férj/feleség nélkül?

Figyelt kérdés
Bocs a pesszimista kérdés miatt :/ Ez a komolyabb kapcsolatokra is vonatkozik...milyen nagy az esélye annak,hogy valakinek ne legyen soha komoly kapcsolata?

2016. júl. 14. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez fejben dol el. En eleg naiv vagyok,hiszek abban,hogy mindenkinek megvan a parja a vilagban. Csak keresni kell:) Ha valaki nem akar keresni,az biztos nem talal. Eselye mindenkinek van. Mert mindenkiben van valami kulonleges es szep,amihez valaki biztosan vonzodik. Szoval,ha te szeretned megtalalni a parod,akkor meg is fogod :) Szerintem atlagban tobb a hazas ember,mint az egyedulallo. :) Csak nem szabad feladni! ;)
2016. júl. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs is olyan hogy igazi, házasodni meg nem is tervezek. A kapcsolatok híve vagyok egyébként, de idővel ellaposodik mindegyik vagy félrelép az egyik fél, szóval én úgy vagyok vele, hogy egy kapcsolat tart ameddig tart, aztán ha vége akkor majd lesz egy másik és ennyi. De összekötni magamat komolyabban nem akarom senkivel.

20/F

2016. júl. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én esetembe 100% :'D
2016. júl. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek nem nagy a valószínűsége. Nyilván előfordulhat, de ha megnézed azokat, akik egyedül élnek, annak sokkal gyakrabban összeférhetetlenség az oka, mintsem az, hogy az egész életük során nem találtak senkit, akivel együtt akarnának élni.
2016. júl. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!