Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiaknál nagyobb az esélye,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál nagyobb az esélye, hogy egyszerűen egyedül marad, ha nem teszi azt amit "a társadalmi normák elvarnanak tole"?

Figyelt kérdés
Ez alatt pl. azt értem, hogy nem megy minden áron a nők után, szimplán pl. csak azért mert nincs annyira kiehezve, mint férfi társai, vagy egyszerűen csak más dolgokat fontosabbnak tart az életében. Úgy gondolom, egy nőnek ilyesmivel aligha akadnak nehézségei, nekik túl sok mindent nem kell tenniük, amint azt tapasztalom. Mindig lesz valaki, aki beprobalkozik náluk. Viszont egy átlagos srác, aki nem kifejezetten izgalmas, érdekes életet él, nem rámenős, nincs túl sok önbizalma, elég nagy hátrányban van, és reális esélye lehet, hogy akár szüzen hal meg... (nem feltétlenül magamról beszéltem, csak egy gondolat menet volt)
2016. nov. 29. 21:56
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Én jobban kivagyok éhezve, mint a többi férfi, mégse megyek a nők után.
2016. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
84%
Nálam még senki nem próbálkozott. De a legtöbb pasinak kell kaja, főzni nem tudok. Kell nekik gyerek, szülni nem fogok. Igazából sorolhatnám napestig, de ezzel a kettővel a többség ki is van lőve.
2016. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, mennyi idős vagy?

Amúgy meg... ami késik, az nem múlik.

2016. nov. 29. 22:06
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
A kettessel értek egyet. Persze, sokan bepróbálkoznak, de amint megtudjâk, h nem szeretek főzni és nem akarok gyereket, max csak egy ürítésre tartanak alkalmasnak.
2016. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Ha nem kezdeményez és társaságba sem jár nagyon (mint az itteni panaszos kérdéseket férfiak egy jelentős része), akkor van rá reális esélye. Az még vonzó is, ha egy férfinak megvan a saját élete, érdeklődési köre és szenvedélyei és nem abban keresi az élete egyetlen értelmét, hogy nők után szaladgál. De kezdeményezni ettől függetlenül sem árt.
2016. nov. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
45%

Én folyton rohadtul kanos vagyok, de nem futok a nők után.

Egyébként meg nem zavar, hogy egyedül vagyok, sőt, jelenleg kifejezetten tudom élvezni, hogy a pénzemet arra költöm, amire kedvem van, és hogy nincs, aki rinyáljon meg cseszegessen mindenféle ostobaságok miatt. Jaj, már megint gépezel, és nem velem foglalkozol, jaj, minek dolgozol annyit, nem törődsz velem eleget, jaj, mikor megyünk már el konyhabútort venni, jaj, minek neked az a hegesztőgép, bezzeg nekem nem vesszük meg az új ájfónt, pedig ezt a mostanit már utálom, jaj, mikor megyünk már el mi is nyaralni, jaj, már megint meztelen nőket nézegetsz a neten, és még sorolhatnám napestig, mit kellett elviselnem évekig, és az égvilágon semmit nem kaptam ebben a kapcsolatban, pénzt egy forintot nem hozott haza, főzni nem főzött, a ruháimat kimosta, de ennyi, és mindig erre verte magát, hogy ő mennyi mindent megtesz értem, mert ő mossa a ruháimat.. most magamnak mosom a ruháimat, és hetente 10 percet vesz el az életemből.


Most van időm és pénzem a hobbijaimra, és ha kicsit megerőltetném magam, akkor legalább kéthetente összeszedhetnék egy dugható nőt, de lehet gyakrabban is, pedig nem vagyok se gazdag, se divatos, se különösebben jóképű, és mégis, amíg tindereztem, heti 5-6 matchem volt, és nem bányarémek, hanem simán dugható csajok, sőt, volt nem is egy közülük, aki amellett, hogy csinos volt, nagyon kedves, aranyos, jófej lány is volt.

Csak hát sajnos az excsajom annyira kicsinált a lelki terrorizálásával ilyen szempontból, hogy már dugásilag sincs kedvem a nőkhöz közeledni, rendesen allergiás vagyok rájuk.

2016. nov. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
ezt most nem értem: ha nem akar kapcsolatot, akkor inkább hátrány, ha mindig a nyakára járnak, nem?
2016. nov. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

#4-es, ezt meg merem cáfolni. A többséget nem, de azért van kivétel. Én pl szintén nem akarok soha gyereket, csak férfiként. Sőt, tudok főzni is. (csak időm nincs)

A párom pedig egy 39 éves nő, aki szintén nem akar már, igaz neki van, de tini korú. Viszont azért nem árt, ha cserébe fel tudsz valamit mutatni, amiért veled jó az illetőnek... pl megnyerő, kedves személyiség, vagy ilyesmik. Mert ha még mellé házsártos is vagy... :D Szóval érted...


25/F

2016. nov. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok sem ronda, sem egy álom pasi. Sportos vagyok, de nem egy alfa kan akiért a nyáluk csorog. És nem futok utánuk, naponta több is megtetszik, de évente, ha egy van a környezetemben aki kivált belőlem annyit, hogy lépjek érte. Sajnos ezek elég ritkán végződnek kapcsolatban. Ezzel a tempóval nem fogom végig dugni a világot, de nem is célom. Ha én nem próbálkozok akkor nálam nő nem nagyon teszi. Olyannal akinek nem kell gyerek nem jönnék össze. Olyan lenne mint egy vak vágányon levő vonatra szálni. Totál értelmetlen. Akkor inkább leszek egyedül és nem kell azt hallgatnom mint amit a 6-os nagyon jól leírt. Nő nekem párnak kell, nem azért, hogy csak legyen, mert kell és közben az idegeimet bässza a hülyeségeivel.
2016. nov. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
Én nem úgy érzékelem ezt, hogy a társadalmi normák után mennék, hanem, hogy imádok flörtölni a lányokkal és inkább vissza kell fognom magam, mert barátnőm van. Inkább az lenne fura, hogyha erre kényszerként tekintenék. Ez nem erőfeszíté, csak élvez az életet.
2016. nov. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!