Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valóban hatásos az Intersparba...

Valóban hatásos az Intersparban kapható Prevention Duo spot on?

Figyelt kérdés
Eddig Broadline-t (3000 huf/hó) vagy advocate-t (2000 huf/hó) kapott. Most láttam ezt a Prevention Duot az üzletben, 5 pipetta van benne és 1 pipetta 15 napra véd (2000 huf/2,5 hó) Sokkal jobban hangzik. De nem találtam róla semmit a neten. Tapasztalatok?
2017. júl. 8. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Én legutóbb azt vettem, és hatásos, kimerem jelenteni. Az egyik kutyám nagyon tömött szőrű, és sokkal többet szokott vakarózni, mint a másik, akinek pihe szőre van. A rácsepegtetés utáni napon már megszűnt a vakarózás, sőt, szerintem tovább is hat, mit 15 nap. Bízvást állíthatom ,hogy kiűzte a bolhákat, mert az én kutyáim a műhelyemben tanyáznak, és előtte volt ,hogy a bokámat ették a bolhák. Most mióta ezt a terméket vettem, ők sem vakaróznak, és én sem. Ezen kívül kiegészítésként van a Preventol duo spray, a 15. nap lejárta körül vettem ebből is (szintén az interspárban kapható) és még mindig jó a helyzet. :-) A spray-vel a talajt is bespricceltem a műhelyben, szerintem az is használt. Már jó ideje bolhamentesek vagyunk.
2017. júl. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2017. júl. 8. 13:04
 3/3 Gigike86 ***** válasza:

Nem működik, kipróbáltam, megbántam... Senki ne vegye meg!!!! Ezt meg most találtam... Érdemes elolvasni aki meg akarja venni: [link]


Preventol Duo

Panzi Fit Active

Dolly Natural

Dr. Pet

Preventix

Bispotix

A NÉBIH eljárást indít a készítmények gyártóival, illetve forgalmazóival szemben. Ezzel párhuzamosan megkezdődött minden, geraniolt tartalmazó állategészségügyi biocid termék felülvizsgálata. Az eljárás, a laboratóriumi vizsgálatokon túl, kiterjed a termékek hatékonyságát bizonyító dokumentációk felülvizsgálatára és az előny-kockázati viszonyok újraértékelésére is.

2018. aug. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!