Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Agyon tudom őket nyomni?

Agyon tudom őket nyomni?

Figyelt kérdés

Van négy kiscica a szobámban..a dobozból már nagyon ügyesen ki tudnak menni..fel az ágyra mindenképpen..muszály vagyok nekik engedni másképp nem nyugszik egyik se..máshova meg nem tudom őket rakni..ha nincsenek egybe gondolom nem kell mondanom az anyacica végig mondja a magáét..

viszont félek hogy este kilapítom őket egytől egyig :S bezárni nem tudom őket sehova :S tippek? aludnék már :(


2010. máj. 21. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Jajj,de édesek lehetnek!!!

Ha berakod őket a mamához és lekapcsolod a villanyt,akkor sem maradnak nyugton?

2010. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tegnap még bevált hogy letakartam őket amíg el nem csendesedtek de ma party time van :D:S rosszalkodnak nagyon..gondoltam bezárom őket a wc-be de nincs szivem
2010. máj. 21. 00:25
 3/16 A kérdező kommentje:
mellesleg anyacica sem képes nélkülözni jelenleg az ágyat..pedig igazán bemehetne a dobozba..erőszakos népség
2010. máj. 21. 00:26
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a mamával együtt nyugodtan beteheted őket.Először biztos nyafizás lesz,de aztán majd a mama megnyugtatja őket és elalszanak. (remélhetőleg) :)
2010. máj. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ajh de nem marad ott ő se :'( hát mindegy remélhetőleg túlélik az éjszakát..köszi azért a választ! Jóéjszakát
2010. máj. 21. 00:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy nincs esetleg egy felesleges takaród,amit lerakhatnál nekik. Lehet,hogy egy nagy,puha takaró tetszene nekik és hajlandóak lennének azon aludni. De ez csak egy tipp! :D
2010. máj. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Jó éjt! Majd írj,hogy hogyan vészeltétek át az éjszakát!
2010. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Habár nem cica, hanem kutya, de nincs sok méretkülönbség, szóval leírom. Van egy kínai meztelen kutyám, aki nagyon apró volt, mikor 8 hetesen hozzám került, messze nem volt még 1 kiló sem. Ő az első naptól fogva velem alszik az ágyban. Eddig soha nem lapítottam ki, pedig forgolódós vagyok éjjel. Szerintem szólna, ha ráfeküdnék.
2010. máj. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
..csak nem hallanám meg:D Túlélte mindegyik az éjszakát..reggel arra keltem hogy betámadtak *.*
2010. máj. 21. 08:12
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudsz rájuk feküdni, mert ahogy forgolódsz, arrébb húzódnak.
2010. máj. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!