Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskák hogyan tekintenek...

A macskák hogyan tekintenek az emberre?

Figyelt kérdés
Az embert falkavezérnek, vagy rabszolgának tekintik? :)
2017. júl. 9. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a macska személyiségétől függ

Nálunk rabszolgák vagyunk neki

2017. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A nejemet "etetőnek"

A kislányomat "babázónak"

A fiamat "prédának"(mindíg levadássza)

Engem meg "simogatógépnek" tart a Pa-macska.

2017. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se.A macska nem falkaállat.A szomszéd macskája mikor meglát,egyből jön oda hozzám.Alig tudom lerázni.Pedig soha sem adtam neki kaját meg semmit sem.Egyszer kiskorában megsimogattam és úgy látszik,megjegyezte.Nem hiszem,hogy rabszolgának tekintene.
2017. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán a macskák mindig félnek, csak tudnám hogy mitől. Múltkor is egy sunyiképű, ellenszenves dög úgy nézett rám, mintha meg akarnám enni.
2017. júl. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
az emberek a macskak szolgai, ezt a biologia tanar mondta.
2017. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszik, hogy még mindig egyiptomi állapotok vannak XD. Egyiptomban ugye vallásosan tisztelték őket.
2017. júl. 9. 20:59
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

falkavezérnek nem tekinthet, mivel nem falkaállat, ő azt nem tudja értelmezni.


szerintem az enyém engem az anyukájának hisz, hiába felnőtt.

mindenki mástól retteg, a tesómtól is, pedig ő szokta etetni, mikor én távol vagyok.

2017. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A cicatáp hordozójának

A simogatás mesterének

Annak aki néha bevág a kaltikába és elvisz egy bizarr fehérruhás fószerhez, aki lázmérőt dug oda ahová nem süt a nap

Háttérország, mikor a másik macskával szemeznek. Ha valamelyikünk ott van, akkor sokkal bátrabb...

2017. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az En cicam ahogy meghallja a hangom, dorombol es gyurja a tésztát. Mikor haza megyek mar az ajtóban vár, es nem azert mert akkor kajat kap, mert mindig van elotte.

Nagyon szereti ha énekelek neki, olyankor odabujik es dorombol. Ha kimondom a nevet mar rohan hozzam. Ha mas mondja akkor ra se nez, meg sem mozdul.

Mindig mikor valamitől fel akkor jo szorosan odabujik hozzam.

Szerintem a gazdájának tekint, es biztonságnak.

2017. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én macskám szerintem úgy tekint rám, mint egy másik macskára, amelyik a dominánsabb, de nem a "gazdájának" gondol. Legalábbis ha két egymást kedvelő macskára gondolok, akkor az én macskám hasonlóan viselkedik velem, de egyébként magának való.
2017. júl. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!