Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha az evolúció nem állt meg,...

Ha az evolúció nem állt meg, akkor elképzelhető, hogy pár százezer év múlva a mai emberre úgy tekintenek az akkori fejlettek, mint mi ma az ősemberekre?

Figyelt kérdés
2009. máj. 26. 00:28
 1/7 anonim válasza:
83%

Igen.

És szerintem mi leszünk az UFOk. De komolyan én így gondolom. Szerintem ők=mi, csak sokkal fejlettebb szakaszban. Aztán jönnek tanulmányozni minket, hogy megy nálunk ez-az.

2009. máj. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Az embernél ez már nem természetes evolúció lesz (hacsak nem lesz egy nagy világégés). Arra gondolj, hogy a mai ember kb. ennyi ideje jelent meg - és azóta keveset változott.


Viszont a mesterséges evolúció (géntechnológiával) nem százezer években számol!

Ezer év múlva már lehet, hogy az "ember 1.0" egy ósdi, elavult (betiltott) modell lesz - mint ma a Ford "T" modell.

2009. máj. 26. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az emberi evolúció a fejlett orvostudomány miatt lelassulóban van. Csúnya, gonosz és undorító, de régen működött a hulljon a férgese elv, miszerint aki nem volt életképes, az nem tudta továbbörökíteni, vagy sokkal kisebb mértékben tudta továbbörökíteni a hibás géneket. Most szinte bármit, bármilyen kórt meg lehet gyógyítani, így nincs meg a természetes kiválasztódás.
2009. máj. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt hozzá kell tenni, hogy az emberiség harmada ma is érdemi orvosi ellátás nélkül kénytelen élni (Ázsia, Afrika), vagyis egy doboz antibiotikumot sem kap soha életében sem. Ezeken a területeken elég sok tartaléka marad az evolúciónak.
2009. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát én csodálkoznék, ha pár százezer év múlva még lenne élet a földön. Ha nem a környezetszennyezés miatt fogunk kipusztulni, akkor majd valami idióta felrobbantja az egész kócerájt egy gigantikus atombombával
2009. szept. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pár százezer év múlva valószínűleg nem lesz értelmes élet a földön, de ha mégis, akkor a maiaknál fejletlenebbek lesznek.
2010. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 F. Csaba válasza:
Az őseinkről sem valami sokat tudunk, és abban is nagy viták vannak.
2012. febr. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!