Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elkóborolt két hónapos...

Ha elkóborolt két hónapos junior cicafiú, nem ivartalanított, mit kell csinálni? Nektek is, volt már ilyesmi? Meglett? 9napja van itt. És néhány órája nem találom. (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ma, a házban sokat játszott,futott,ugrált. Néha megharapta a kezemet, és karmolta gyengén, de később annyira rossz volt, hogy egy kicsit rápofoztam a fejére (a mutató újammal) volt olyan, hogy szépen lelöktem a kanapéről, mert már a karommal, azt csinálta, hogy megakarta fojtani mint az egeret :D De lehet, hogy a házban elbújt.. miről írjak még?

2017. júl. 12. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Amíg ilyen picike, ne nagyon engedd ki a házból szerintem.

De biztos meglesz majd.

2017. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Probald meg hivni,ha nem jon elo,akkor kezd el keresni.Ha a hazban sehol sem talalod,akkor nezd meg kint,hatha kiszokott.De a cicak kepesek olyan helyekre is elbujni amire sosem gondolnal.
2017. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs meg :( de írok, ha lesz vmi! Ment a like :)
2017. júl. 12. 13:39
 4/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, a kis szobámban talált egy titkos helyet! :) délután előjött, kialudta magát, és enni kért! :) köszi mkinek.
2017. júl. 12. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Örülök,hogy meglett.:)
2017. júl. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nekedcsakvalaki ***** válasza:
A miénk a cipőtartó alaatt szokott aludni és sokszor nem találom ezért,meg a cipöket kiturja és befekszik közjük
2017. júl. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer fél óráig kerestem a macskát, mire megtaláltam a takaró huzatába bújva. Ott aludt. :D
2017. júl. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!