Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol találok orosz kék, vagy...

Hol találok orosz kék, vagy sziámi vagy brit rövidszőrü tenyésztőt?

Figyelt kérdés
Szeretnék fajtiszta kiscicát de sehol nem találtam eddig tenyésztőt

2017. júl. 24. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Brit rovidszoru: Island of angels vagy Avalon Island's

Nekem szimpatikus tenyeszetek.

2017. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Orosz kéket külföldön. Sziámi pl. Imladris, Shagio-Chen. Brit rövidszőrűből sok van, csak ne a Jófogáson keresgélj. Egyébként meg fajtatiszta, és nem fajtiszta.
2017. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ezeket az oldalakat láttam de nekem a kerekebb fejü sziámi cica kéne:/
2017. júl. 25. 12:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Macskakiállításokon kezd a nézelődést, kérdezősködést. Ott fel tudod venni konkrét tenyésztőkkel a kapcsolatot. Ősszel pl. lesz több kiállítás is Pesten a Lurdy házban. Én mindenképpen azt javaslom, hogy macskakiállításon kezdj neki, mert rengeteg ember akar hasznot húzni a macskákból és képesek beteg kölyköket árulni, túlhajszolni az anyamacskát vagy olyan generációkat kitenyészteni, ami a legkevésbé sem hasonlít már a fajtára se kívülről se belülről.

Ha szimpatikus egy megismert tenyésztő, akkor vedd fel a kapcsolatot olyan emberekkel, akik tőle vettek macskát, így jobban a dolgok mögé tudsz látni! Csak olyan tenyésztőtől vásárolj, aki ad törzskönyvet, meg tudja mutatni a kicsi és a szülők(!) egészségügyi papírjait (oltások, féregtelenítés, parazitamentesítés, szűrés Felv-re, Fip-re stb.) vállal a cicára garanciát, és 12 hetes kora előtt nem adja oda!

2017. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kerekebb fejű sziámi hivatalos elnevezése thai macska, tudtommal senki nem tenyészti Magyarországon, de kiállításokon mindenképp érdemes nézelődni.
2017. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
torzskonyves orosz kék tenyesztot tudok mondani, de nem szeretném reklámozni őket. ha érdekel írj üzit és dobom az eleretoseguket. a tobbiben sajnos nem tudok segíteni :(
2017. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor mindenképp elmegyek egy ilyen kiállitásra!
2017. júl. 27. 00:27
 8/10 Kurama88 ***** válasza:
Szia! Brit tenyésztőt tudok neked hármat is javasolni! Pearl falkons, silver pinky, és ahonnan nekem van, avalon islands
2017. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én orosz kék tenyésztőt tudok ajánlani neked Magyarországon belül ha még érdekel :)
2018. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Orosz kék: Blue Miracles kennel
2018. máj. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!