Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne előcsalogatni...

Hogyan lehetne előcsalogatni egy riadt kiscicát?

Figyelt kérdés
Egy kóbor macska a környéken fialt, de magára hagyta az egyik kiscicáját, ami a kertünkben elbújt a hordók között úgy, hogy nem tudjuk megfogni és már vagy 2 napja folyamatosan nyávog. A tejet amit kitettünk neki érintetlen. Van valami amivel elő lehetne csalogatni? Akárhányszor kimentem elbújt és abbahagyta a nyávogást, amint bementem a házba újra elkezdte.

2017. júl. 25. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Probáld meg szalámival vagy májkrémmel.Biztos éhes szegény kicsi.A hordókat nem tudjátok óvatosan elvenni?

Mennyi idős a kicsi?

2017. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hal konzervel, vagy cicakajával próbáld meg esetleg nyers csirke májjal, annak nehezen tudnak ellenálni. Még job lenne a kaját csapdába tenni.
2017. júl. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) raktam ki neki egy halkonzervet hátha... Olyan 2-3 hónapos lehet szerintem.
2017. júl. 25. 16:17
 4/5 A kérdező kommentje:
És a hordókat sajnos nem tudjuk mozgatni, mert nagyobbak mint én és nem üresek.
2017. júl. 25. 16:22
 5/5 Dzseri ***** válasza:

egy finom alutasakos illata kicsalja, ha nincs ott senki

pár nap etetéssel és már nagyobb biztonságban fogja érezni magát, talán a társasgotokban is előmerészkedik majd

2017. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!