Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talaltam egy kiscicat es nem...

Laszlo Elemer kérdése:

Talaltam egy kiscicat es nem igazan tudom mivel etetni. Valakinek valami otlete?

Figyelt kérdés
Segitseget szeretnek kerni! Egy kiscicaval kapcsolatban. Ugy 4/5 napja taalaltam egy arva kiscicat, korul 4/5 hetesre saccolnam. Az elso problemam az, hogy nem igazan tudom mivel etetni, marmint a sonkas szalamit, felvagotat megette es a sonkas vagdaltat, aszt meg ahogy elnezem kedveli is. Csakhogy mast nem igazan akar megenni. Probalkoztam par dologgal es nincs eredmeny. Probaltam szaraz tappal is de az se tetcett, amugy is ahogy elneztem nem igazan tudna megragni mivel meg eleg picik a fogai. Es nem szeretnem csak konzerven eltetni. Amugy igen az alutasakos eteleket is meg probaltam es az se tetcett. Nagyon orulnek, ha valaki egy kis segitseget vagy hasznos inot tudna nyujtani. Valakinek valami otlete?

2017. júl. 11. 16:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
a száraz tápot áztasd be neki és ugy ad oda neki.
2017. júl. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
40%
Baba cicáknak lehet kapni alutasakos szószos eledelt venni ( mindenképp szószos legyen , ne aszpikos!) , és abba szórj cicatápot , és az másnapra belepuhul a szószba , és meg fogja enni... De ha nem , akkor próbáld meg a tejbe áztatott kenyérfalatkákat :)
2017. júl. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Koszi Mindkettot kiprobalom. :)
2017. júl. 11. 16:57
 4/27 Dzseri ***** válasza:
állatorvos biztosan tudna pár hasznos tanácsot adni. Egyébként is el kell vinned, féreghajtásra, oltásokért és majd hónapok múlva ivartalaníttatni.
2017. júl. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Voltam allatorvosnal,pont ma feregtelenitettem. Sajna egyik se tudott peldaul:macskatejet adni legalabb is aszt monddtak,hogy nem tartanak.Minden allat eledel boltot meglatogattam es ott se lehetett kapni.Sajna egy eleg szaros kis varosba lakom ezek szerint. :(.Es sajna a tejbe aztatott macska eledel se valt be.megszagolta es tovabb alt. :(.
2017. júl. 11. 17:52
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Tehéntejet inkább ne adj neki, mert csak hasmenése lesz tőle. Kenyeret se adj neki, a macskák húsevők.

Meleg vizet önts a száraztápra, és ha langyosra hűlt, akkor kínáld neki oda. Ha forrón teszed elé, az elriasztja, ha meg csak hideg vizet teszel rá, akkor nem ázik szét a kaja eléggé.


De én abban sem látok semmi rosszat, ha egy ilyen pici cicának most még csak konzervet/alutasakost adsz. Később attól még meg fogja enni a száraztápot is, csak most még pici hozzá.

2017. júl. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Igen tudom de sajna az a baj,hogy tenyleg minden fele macska eledelt meg vettem es egyik sem kellet.
2017. júl. 11. 19:05
 8/27 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a nyers csirkeszívet, csirkemellet egész kicsire vágva vagy darálva. Ha azt sem eszi meg, akkor nem éhes a kisszívem.
2017. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

+1 az utolsónak.

A csirkemájat is szeretni szokták, ebből nem szabad neki túl gyakran adni. A húst mindegyik szereti. Nyers disznóhúst, vadhúst ne adj neki, attól betegséget kaphat.

2017. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Igen a husokkal tisztaban vagyok.Hat aszt kell ,hogy mondjam ,hogy eddig egy picit haladtunk elebb,ugyan is a virslit volt hajlando megenni de abbol is eleg keveset.ja es meg valami:valaki talalkozott ojannal,hogy a cicaja elkezdi enni az almot.marmint az apro kis koveket vagy amibol alnak.

Szinte minden wcesenel ott vagyok es lesem nehogy elkezdjen enni belole mert meg fulladhat.:(

2017. júl. 12. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!