Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi az isten lehet a macskam baja?

Mi az isten lehet a macskam baja?

Figyelt kérdés
Kb 1 honapja vittuk allatorvoshoz mert veresrevakart az allat. Kiderult hogy a csirkere feherje allergiaja van,ra is jottunk,hogy azert mert 5 eve megvan es most adtunk neki eloszor valamilyen csirketapot.meg is lett hat az eredmenye mivel kapott injekciot es lefujtak a sebet de ra egy hetre vissza kellet menni mert nem hasznalt.ugyan ez a muvelet megvolt. Ra megint egy hettel mar begyogyult a sebe,visszanott a szore, de aztan kb masfel hete megint vakarja,ugyanugy az allatt,veresre. Meg az anno felirt kremet kivaltottuk mert aztmondta a doki,hogy ha ujra van vmi,vagy vakarja akkor kenjuk be. Az a baj,h ez semmit nem hasznal mert felkenem,amit elengedem orakon at tarto mosakodasba kezd es a joistent is lenyalja magarol. Kezdek ketsegbeesni,hogy beteg marad orokre es szenvedni fog en pedig nem tudok segiteni mar semmivel. Barkinek tapasztalat,otlete van? Koszonom!
2017. júl. 26. 05:29
 1/5 anonim ***** válasza:
állatorvos segít. amúgy nem tudjátok bekötni ahol bekented, hogy ne tudja lenyalni?
2017. júl. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen tálkából eszik (műanyag, fém, kerámia)?
2017. júl. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.

én is gondoltam már erre, de sajnos nem lehet, mert a nyakán van a seb.

2.

kerámiából

2017. júl. 26. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Azért kérdeztem, mert műanyag táltól lehet ilyen gond, nem emlékszem, hol olvastam, de végül mindegy, mivel kerámiából eszik/iszik.


Az ötletem az, hogy gondolom megváltoztattátok a kajáját, mikor kiderült, hogy csirke fehérje allergiája van. Ha sima tápváltás történt, tehát nem vmi speckóra váltottatok, nem lehetséges, hogy az új tápban még mindig van valami allergén? Azaz csirke? Vagy valamilyen származéka? Tehát pl. állatifehérje-származéknak van feltüntetve, vagy olvastam itt ilyen összetevőt múltkor egy kérdésben, hogy csirke olaj, (megfeküdtem), meg ilyen dolgokra gondolok. Meg persze mindenben, amit bevisz a szervezetébe, tehát pl. jutalomfalat.

2017. júl. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Alábbi ötleteim támadtak még:

Nem tudom, milyen mélyen alszik a macskád, ha akkor kened be, felébred rá? Merthogy a macskák mindent lenyalnak magukról, nem bírják elviselni, ha valami van a szőrükön/bőrükön.

Nincs véletlenül erre tabletta, vagy csepp, vagy paszta, tehát belsőleg valami? Lehet, hülye a kérdés, mert sebet nyilván külsőleg kezelünk. Esetleg spray, vagy ecsetelő ami gyorsabban felszívódik? Az alvás közbeni kenegetés is azért jutott eszembe, hogy lenne ideje felszívódnia a krémnek.

Sebgyógyulást elő tudod segíteni vitaminkúrával. Embernél a lassan gyógyuló seb C-vitamin hiányra utal. Megpróbálhatnád a multivitamint. Egyben remélhetőleg egy kicsit ez segítené a szervezetét az allergének elleni harcban.

2017. júl. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!