Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szegeden (és környékén) hova,...

Szegeden (és környékén) hova, kihez érdemes ivartalaníttatni vinni egy fiatal cicát? Mennyibe szokott kerülni a környéken az ivartalanítás?

Figyelt kérdés

Szeretném az ivartalanítást még 5 hónapos kora előtt elvégeztetni. 13 hetes kiscica, nemsokára hazahozom.


Akinek van tapasztalata szegedi vagy környékbeli állatorvosokkal, örülnék, ha egy megbízhatóbb állatorvost javasolna. Aki csak egy árat tud írni, már az is segítség lenne, bár nem a pénz számít. Fontosabb, hogy egy normális állatorvos legyen, megfelelő szakmai tudással, aki el tud látni egy 4-5 hónapos cicát.


Altatásról hallottam, hogy jobb, ha gázzal altatják. Ezzel bárkinek bármilyen tapasztalata?


A válaszokat előre is köszi.



2017. júl. 26. 09:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy kandúrról van szó.
2017. júl. 26. 09:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Vezér állatorvosi rendelő kandur 11ezer. Bp i vagyok. Felhívtam neked telon előbb. Van még sok. Hívd fel őket.
2017. júl. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldottam.
2017. júl. 28. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!