Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találhatnék egy fiatal...

Hol találhatnék egy fiatal kutyusnak gazdát? Beköltözött hozzám egy aranyos kutyus és gazdit keresek neki sürgősen! Picike a hely, ahol élek és van már 3 kutyusom, nem férünk.

Figyelt kérdés
Szabolcs megyében van a kutyus, közepes testű Németjuhász beütéssel keverék, és kan. Nagyon szeretetigényes, hallgat rám, és iszonyú jó házörző. Nem kényes, nagyon masszív kutyus.Tudom, hogy nem itt kellene ezt leírnom, de nagyon sürgős jó gazdit találnom neki, mert nálam ki tud szökni az utcára, és kergeti az idegeneket, már feljelentéssel fenyegetőznek, megkötni nem akarom nyilván.
2009. jan. 23. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha leginkább németjuhászhoz hasonlít, akkor a hozzád közeli fajtamentőktől kérj segítséget. Gazditalálásban is készségesek, de én ingyenes hirdetési oldalakra is számolatlanul feltenném őket, ahogyan két napja a két gazdikereső kiskutyámat is. Ők is itt vannak, akiket érdekelnek 6 hetes kismaszatok, olvasson lejebb.:)
2009. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Írd be a gugliba, hogy "gazdit keres", és kiad egy rakás ingyenes gazdikereső oldalt.

Leírod a tudnivalókat, körülményeket, teszel fel fotót, és várod a szebb jövőt. Én is hirdettem már találtmacskaügyileg, és volt vagy 5 érdeklődés, de akkorra már itthon elkelt.

2009. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Írj nekem egy mail a kutya adataival és küldj egy képet én pedig felteszem az oldalunkra. privátba megmondom melyik oldalról van szó, mert a végén megint kimoderálnak hogy hirdetem magunkat ;/

2009. jan. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!