Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Adhatok a kiscicámnak halat?...

Adhatok a kiscicámnak halat? És hogyan?

Figyelt kérdés
12 hetes a cicám és szeretnék neki halat venni, mert eddig még sosem evett igazi halat, csak ilyen halas ízesítésű kajákat, de azok nagyon ízlettek neki. Csak félek, hogy lenyelné a szálkát. Szerintetek le tudná magának szedni a húst a szálkáról, vagy nekem kéne leszedegetnek neki? És bármilyen halat lehet adni egy ennyi idős kismacskának? Meg egyébként lehet, nagyon hülye kérdés XD De létezik olyan halfajta, amiben nincs vagy nagyon kevés a szálka? (Utálom a halat, meg mindenféle ilyen tengeri herkentyűs, szóval nem vagyok jártas az ilyenekben :DD)
2017. júl. 28. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
En ezert nem vennek neki kulon halat. Keress inkabb valami jobb minosegu ilyen kis pancelos vagy alutasakost, es azzal kedveskedj neki.
2017. júl. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem hal meg a szálkától. Van a közelünkben (kb. 1km-re) egy kis tó ahova kiszoktam menni pecázni spicc bottal és mindig hozok haza kárászokat, törpeharcsákat és élve odadom nekik. Töpeharcsa igaz szálkátlan de a kárász elléggé az és megeszi úgy, hogy csak a vérfolt marad. Nem kell kiszedni belőle nem lesz baja.
2017. júl. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiscicának nembiztos hogy adnék, de felnőttnek én is szoktam egész halakat, amit lidl lehet kapni fagyasztva
2017. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért szerintem azért az 5 perc munkáért nem éri meg kockáztatni. Bármikor félre nyelheti és akkor mit csinálsz? Még a halászmacskák 50% is szálkától hal me idő előtt...


Sok fajtát lehet neki adni, neked milyen van?

2017. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok

3-4 hónaposnak már lehet adnék, de aztán lehet, hogy a tiednek is lehetne már, nemtom ☺️

2017. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

kis cicának kis hal nagynak nagy hal :D


kicsi olyan 5 centis halat vegyél akkor ne egy kilós pontyot :D


a szálka nem gond nekik mert macskák :D

amúgy a fejénél szokták kezdeni az evést :)

2017. júl. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt megnézném hogy valaki kiszed minden szálkát egy kárászból pl vagy pontyszeletből. Mindig is adtam a cicáimnak halat mert horgászok, direkt nekik szoktam apróhalat hozni. Sose lett egyiknek se baja tőle, főleg nem a szálkától. A pikkelyeket viszont érdemes lekaparni, mert meghánytathatja őket.
2017. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2017. júl. 28. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy egyes macskák ügyesebbek, de az én 2 macskám olyan szerencsétlen, hogyha a májat nem vágom nagyon apróra nekik neki állnak fuldokolni
2017. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nyersen szoktam adni a cicának a Lidlben kapható mirelit apró halat, fel szoktam darabolni neki falatkákra. Nagyon szereti, a feje a kedvence. És nyersen a szálkától sem lehet baja. Ha megfőzöd, akkor jobb kiszedni a szálkákat.
2017. júl. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!