Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám eltűntetni a...

Hogy tudnám eltűntetni a macska pisi szagot a lakásból?

Figyelt kérdés
Tegnap beszökött a szomszéd macska a lakásba és egyből megjelölte a nappalinkat (kandúr macska), pontosan nem tudom hol, csak körübelül, de már vagy 10X felmostam, fertőtlenítettem, de még mindig érzem, mit lehetne tenni?
2010. máj. 23. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ne csak a padlót mosd fel, hanem 30 cm magasságig mindent körben, hipós vízzel, nekem ez bejött régen.
2010. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Az a rossz hírem, hogy sehogy. Nekem se sikerült soha, csak amikor magától enyhült egy pár napon belül.
2010. máj. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mindent? az egész nappalit? És nem veszi ki a színt mondjuk az ülőgarnitúrából, meg a falról?
2010. máj. 23. 11:18
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Igaza van az elsőnek, a macska nem le a földre jelöl, hanem felemeli a farkát, és vízszintesen hátra/felfelé. Mi ha nem találjuk meg a pontos helyet, akkor készen kapható, Domestos-os törlőkendővel szoktuk áttörölni körben a fal alsó 30-40 cm-es sávját, és a bútorok alján ugyanekkora részt.
2010. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Egyrészt le kell törölni a dolgokat, ahogy az előzőek írták de az ecet is fertőtlenít, ráadásul szagtalanít rendesen, és emberbarátabb, ha belélegzed.
2010. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

A Domestos-os törlőkendő nem szedi ki semminek a színét, én már szőnyeget is dörzsöltem meg vele. De ha az nincs otthon, akkor tegyél hideg vízbe egy kupaknyi textilöblítőt, abban meríts meg valami rongyot, és azzal töröld körbe a falat, bútort, az is ugyanúgy szagtalanít, legfeljebb nem fertőtlenít. De ha nincs kisgyerek a házban, aki nyalhatja a bútort, akkor ez nem létfontosságú.

Amúgy ha elindulsz körbe szép lassan lent a fal mentén, aztán ugyanezt eljátszod a bútorokkal is, tutira megtalálod egy idő után a szag forrását, mert ott jóval erősebb.

2010. máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Az ecet is jó a macskapisi ellen, viszont annak magának is van egy elég erős szaga, ami nem túl kellemes egy nappaliban.
2010. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
8%
csapd agyon szívlapáttal,utána enyhülni fog a szag,meglátod:)
2010. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2010. máj. 23. 12:02
 10/11 Evy811 válasza:
81%
A domestos nem igazán jó,mert az ammóniára hasonlító szaga miatt,újra jelölheti!Citrusos felmosó,vagy a (Sanytol)klór mentes fertőtlenítő.Nekem az ecet nem vált be..
2012. dec. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!