Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska pisi szagot hogy...

Macska pisi szagot hogy tuntessem el?

Figyelt kérdés

A baratomnak van egy kasztralt lany macskaja es ma veletlenul a wcje melle pipilt.Iszonyat budos, mar probaltam citromleves, ecetes vizzel, mososzeres vizzel, ugyanugy erzem, ahh undorito.

holnap vendegket varunk es nem orulnek ha ebben a buzben kene vacsoraznunk!

Legyszi segitsetek!

Koszi


2009. aug. 29. 15:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Én is ezeket szoktam kipróbálni,ha véletlenül bejön a macska,és bepisil. Nekem általában bejön,de lehet,hogy már nem a padló büdös,csak a levegő. Rakj ki egy illatosítót,vagy füstölőt,stb,és elviszi a szagot. Ha nem,akkor nem tudom,mit tehetnél.
2009. aug. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Aucs, oke koszi.

amugy nem szonyegre csak a furdoszobaba csinalt oda, tehat ko van amit fel lehet mosni de meg mindig erzem.

Na mindegy koszi azert :)

2009. aug. 29. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sima hipoval vagy domestossal moss fel.
2009. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

koszi

sajnos nem hasznalunk hypot, mert kornyezettudatosan elunk, meg olyan szintu ekcemam van hogy egy szippantas a domestosbol harom napra szetvagja a nyalkahartyamat.

kozben kiszelloztettem, meg felmostam meg ketszer...hat mintha nem lenne ANNYira rossz..

koszi mindkettotoknek

2009. aug. 29. 16:18
 5/8 anonim válasza:
0%
Ha nálunk behugyozott vagy beszart a macska akkor mindig belenyomtuk a fejét a "művébe", kettőt belerúgtunk és utána megtanulta, hogy kell kikéredzkedni. Ez eddig mindig bevált. :D
2009. aug. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Gratulálok utolsó! Téged is így szoktattak szobatisztaságra?
2009. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:(

cegeny cico

2009. aug. 29. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
szellőztessétek ki a házat
2009. aug. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!