Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 éves macskát le lehet...

5 éves macskát le lehet szoktatni a jelölésről?

Figyelt kérdés
szóval van egy 5 éves macskánk, pár hónapja van itt de folyamatosan az ágyra pisil, legutóbb konkrétan anyám hugyozta le, és szerencsétlen kutyánk ágyát is wc-nek használja. 2 alom van a házban, naponta vannak takarítva mégsem azt használja. amúgy ivaros nőstény. le lehet szoktatni? az ivartalanításos hülyeségeket nem kérem mert olyan nincs hogy varázsütésre megváltozik tőle, kár megpróbálnotok rám tukmálni. (ha nem lehet leszoktatni sehogy akkor megy a háztól)
2017. júl. 31. 14:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%
Pedig akármekkora hülyeségnek is tartod, talán ivartalanítani kéne szerencsétlen macskát. Az bizony csodákra képes ha hiszed, ha nem. Másrészt stressztől is pisilnek olykor, érdemes lenne megvizsgáltatni.
2017. júl. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
baromi nyugodt macska, nem félős, nem tartom valószínűnek hogy stresszes lenne. egyébként ahogy kutyáknál úgy macskáknál sem old meg mindent az ivartalanítás, így ha ez csak 50-50% (szóval vagy eredményes lesz az ivartalanítás vagy ne,, más megoldás nincs) akkor nem fektetünk be rá, nem látom értelmét.
2017. júl. 31. 14:32
 3/31 anonim ***** válasza:
86%

Pedig az "ivartalanításos hülység" lehet,hogy megoldás lenne. Mi az hogy megy a háztól azért mert te nem vagy hajlandó felelőségteljesen bánni vele és ivartalaníttatni???!!!!!!!!!!!!!!!!???????

Amúgy, ez mindig is így volt, vagy csak mostanában kezdte el? Hol van a wcje? Próbáltad máshová tenni? Orvos látta már?Lehet fáj neki és így akarja felhívni magára a figyelmet, vagy bármi.De persze, menjen a háztól......pffff.

2017. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
már mióta ide kerül és felfedezte a nappalit ezt csinálja. Mindenhova pakolgattuk már a wc-ket de egyre pofátlanabb. Nem azt mondtam hogy az ivartalanítás nem segít, hanem hogy csak az ivartalanítás nem megoldás. És ha az ivartalanítás nem segít, más megoldás meg nincs akkor az kidobott pénz.
2017. júl. 31. 14:40
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
De, az ivartalanítás segít (ezt úgy kell érteni, hogy pár napon belül megszünteti a problémát), mégpedig azért, mert ez a jelölgetés nem "szoktatás", hanem hormonok kérdése.
2017. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
viszont ha ez már berögzült nála akkor az ivartalanítás magában nem fog segíteni. (szerintem)
2017. júl. 31. 14:46
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom. Az ivartalanítás nem befektetés! A macska egészségét szolgálja hosszú távon, a felesleges szaporulatról nem beszélve, de ha nem kijárós akkor ez nem releváns. A csapból is ez folyik, hogy ivartalaníts! Pár ezer forintot megér egy állat egészsége szerintem.
2017. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Kitennéd az utcára? Akkor inkább elviszem orvosoz, esküszöm.....de ez nem túl emberi. Hidd el, az ivartalanítás segít, nem nevelés meg szoktatás kérdése ez.
2017. júl. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Magyarországon talán pár ezer :D itt nem. És én fizetném diákmelóból, aztán ha nem érné meg akkor inkább költöm a kutyámra.
2017. júl. 31. 14:47
 10/31 A kérdező kommentje:
egy szóval nem mondtam hogy utcára tenném... csak erre tudtok gondolni?
2017. júl. 31. 14:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!