Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől hunyt el a macskám?

Mitől hunyt el a macskám?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt egy macskám, egy szép szürke kandúr, aki ma reggel elhunyt. Már pár napja azt vettem észre, hogy nem igazán akar semmit csinálni, csak pihenni. Ez még nem zavart, de tegnap arra lettem figyelmes, hogy enni-inni se akar már, így elhatároztam, hogy ma reggel elviszem az állatorvoshoz, de addigra már késő volt. :(((( Olyan gyorsan történt minden :'(


Légyszi ne hurrogjatok le, hogy előbb el kellett volna vigyem az állatorvoshoz, így is nagyon magam alatt vagyok. :( :(

Ha valaki tudna valamilyen értelmes választ adni megköszönném.



2017. aug. 2. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos vannak gyors lefolyású macskabetegségek amik gyorsan elviszik a macskát.Általában egymástól fertőződnek meg.

Viszont van védőoltás ellenük,ha be van oltva évente a cicus akkor sokkal kisebb az esélye a betegségnek,vagy könnyű lefolyású,tehát gyógyítható.Nekem mondta a doki,hogy sokkal olcsóbb az oltás ,mint a gyógyítás ami sajnos legtöbb esetben nem vezet már eredményre.És ivartalaníttatni kell,mert kevésbé fertőződik meg más macskáktól.

2017. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
Az ivartalanításnak sok hátránya van és erőszak az állat ellen. Lakásban kell tartani és nem fertőződik meg a többi macskától.
2017. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. :((((
2017. aug. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegeny cicu.Lehet valami szervi problemaja volt.Talan beteg volt a szive es ez a meleg mar nagyon megterhelo volt neki.
2017. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!