Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Génhibás cica? Vagy miért...

Génhibás cica? Vagy miért lehet ilyen?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban élő "macskás" nő pár hete sajnos elhunyt kb 10 macskája volt. Pár napja észrevettem hogy egy nagyon pici 2-3 hetesnek kinéző cica átjár hozzánk enni. Van egy anyacicám aki nagyon foglalkozik a cicával,viszont nem értem hogy egy ennyire kicsi cica hogy lehet ilyen gyors és játékos.(Annyira kicsinek néz ki hogy meg járnia se kéne tudnia.) A szomszédok állítása szerint ez a cica már hónapok óta ennyire kicsi,és nem nő. Elég rossz körülmények között éltek szegény állatok, nem tudom hogy volt-e elég/megfelelő táplálékuk. Betegség miatt maradhatott ekkora? Vagy génhiba, vagy nem tudott kifejlődni ilyen körülmények között? Van rá esély hogy megnő? Szeretném valahogy elkapni és állatorvoshoz vinni, viszont nagyon fél és nagyon gyors. Esetleg valami tipp a befogásához?

2017. aug. 2. 20:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt így senki se fogja tudni megmondani. Lehet beteg, lehet egyszerűen csak a tápanyag hiánytól. Viszont örülök és gratulálok, hogy nem hagyod magára, szép dolog :)
2017. aug. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem kizárt, hogy tényleg az alultápláltság miatt maradt pici :c Ha esetleg sikerült elfognod és elviszed állatorvoshoz, leírod majd, ő mit mondott? ^^ Remélem, nincs valami komolyabb baja szegénynek.
2017. aug. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.biztos, nekem.volt olyan cicám, aki csomot evett és felnöttkorára is csont-bör volt (de féregtelen, bolhátlan, fényes szörü, boldog, csak épp tökvékony és kistermetü).
2017. aug. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kiderült hogy sajnos leukózisa van ezert nem nõtt meg:( Észrevettem hogy van egy daganat a nyakán és ezen kívûl még tele volt bolhákkal is. Nagyon sajnálom szegényt, kinézetre úgy nézett ki mintha 1-2 hónapos lenne és kiderült hogy már kb fél éves volt. Majd megszakadt a szívem de el kellett altatni. Így mostmár sokkal jobb neki. El sem tudom képzelni mennyit szenvedhetett szegény.:( Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 4. 02:08
 5/6 anonim ***** válasza:
AAAaaahw :((((( Sajnálom, Kérdező :'(
2017. aug. 4. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2017. aug. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!