Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tiltsam meg a macskámna...

Hogyan tiltsam meg a macskámnak, hogy ne bántsa a hörcsögöm?

Figyelt kérdés
Pár napja érkezett hozzánk egy hörcsög. Az egyik cicám kiszemelte magának. Sokszor nyitva van az ajtó, hogy szellőzzön a lakás, és ilyenkor bejönnek a cicák.

#macska #hörcsög #vadász #problémás cicus
2017. aug. 7. 11:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A macsek természetétől függ. Nekem vannak cicáim, amelyek régebben folyton vadásztak egerekre, nem ették meg, csak elkapták.De volt köztük, amelyikre rámászott az egér a melléképületben, és csak nézte sokáig bambán az egeret, de nem fogta meg.

De szerintem megbízhatóan hiába szoktatod, nem biztos hogy mindig betartja. Az ösztönei mást diktálnak, nem hibás benne. Én nem szoktatnám össze, hörit lehet külön úgy tartani, ne férjen hozzá.

Régebben volt egy csíkos mókusom, a lakásban lakott szabadon, és volt egy cicám, szintén bejárt a lakásba. Megtanulta, mókust nem szabad bántani.Évekig semmi gond nem volt, jól megvoltak egymás mellett, bár nem bújtak össze vagy ilyesmi.

Egyszer viszont hogy mi történt nem tudom, de a mókust a folyosón találtam meg, a cica megölte.Bele voltam betegedve, azóta óvatos vagyok ilyen téren.

2017. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk az egyik macska a papagájt akarta folyton levadászni, de csak úgy voltak együtt, h a madár kalitkában volt. Többször lelökte a kalitkát, amikor meg a földre tettük ráfeküdt. Volt hogy ilyenkor a papagáj belecsípett a macskába, pár ilyen alkalom után már nem próbálkozott nála. De szerintem bármennyire is tiltod, egy macskában nem lehet megbízni.
2017. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!