Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Attól lehet baja a macskámnak...

Attól lehet baja a macskámnak ha mindennap csirkecombot eszik?

Figyelt kérdés

Reggel száraztápot szoktak enni, vacsorára pedig megszoktam főzni egy csirke combot amit elfelezek nekik (ketten vannak).

Néha néha kapnak máshúst is, de túlnyomó részt ezt eszik. Olvastam, hogy a mindennapi májtól lehet A vitamin túltengésük. De ugye a csirke combtól nem?



2017. júl. 22. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem fűszerezed akkor nem. Sózni sem jó állítólag, mert a sok sótól lehet baja. És a főzött csirkecsont szilánkosan törik, ami okozhat bajt, ha mohón eszik.
2017. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Az vagy, amit megeszel. Ha minden nap csirkét adsz neki, akkor elkezd tojásokat tojni és kotlani rajtuk...
2017. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Második válaszoló akkor te is sok csirkét ehettél mert kb annyi eszed van.
2017. júl. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem vicces, kb ugyanazon a szinten van mint a kérdező :D
2017. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Csirkétől, marhától, haltól semmi. Disznót nemszabad adni neki max. jól átsütve.
2017. júl. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem lesz baja tőle, csirkét ehet nyugodtan bármennyit. Még jobb lenne számukra, ha nyersen kapnának csirkehúst, csirkeszívet. Májjal tényleg vigyázni kell.
2017. júl. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Milyen idióta százalékolt le mindenkit? Boldog tőle?
2017. júl. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!