Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S.! Hogy lehet leszoktat...

S. O. S.! Hogy lehet leszoktatni a bejárásról?

Figyelt kérdés
A mamáméknak van 2 kinti cicájuk, az egyik egy engedelmes macsek, a másik már csibészebb. Nyitva szokták néha hagyni az ajtót, hogy szellőztessenek, és ez a macska mindig bemegy. Énnekem mindegy lenne, engem a szőre sem zavar, amúgy is szobamacska párti vagyok, csak a mamám azt mondta el fogja intézni azt a macskát, mire mondtam, hogy úgy is bejön, nem kell megverni, mert azzal csak annyit ér el vele, hogy fáj neki. Mire azt mondta fájjon már neki is. =( Bekentem ecettel a küszöböt, néha megpöcköltem az orrát mikor bement, kivittem, aztán pár percig hagytam, és ha nem ment vissza megdicsértem, de semmi! Az ecet sem használt. Imádom az állatokat, és utálom az ilyen embereket, úgyhogy adjatok ötleteket légyszi, és segítsetek egy cicának! A válaszokat előre is köszönöm!

2017. aug. 7. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ha megveri, jelentsd fel állatkínzásért...
2017. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A saját nagymamámat? 12 évesen? Inkább kihagyom... én az állatokhoz értek, de úgy látszik a cicákhoz még nem eléggé. ezért segítséget kérek, amíg még lehet...
2017. aug. 7. 14:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem a cicákhoz nem értesz, hanem a korlátolt emberi felfogással van a baj... sajnos. Gondolom, neki fizikai fájdalmat okoz, ha bemegy a macska. Az én nagyszüleimnél külön széke volt a mindenkori macskának a konyhában. Kinti-benti macskák voltak.
2017. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg őket hogy szereljenek fel szúnyogháló-ajtót, és úgy tud szellőzni a lakás, a cicák viszont nem tudnak bemenni. Az én mamáméknál is ilyen van.
2017. aug. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg bemegy a macska ki lehet zavarni verés nélkül is.

De amúgy meg minek van macskájuk ha nem szeretik?


Mondd meg nekik hogy a cica csak azért megy be mert szereti őket, és a közelükben akar lenni. Ha ezt nem tudják elfogadni akkor ajándékozzátok el őket.


Átérzem egyébként a helyzeted, az én mamámék is ugyanilyen hozzáállással tartottak kutyát és cicákat is. Nem volt könnyű dolgom velük. :(

2017. aug. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!