Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnét lehet érezni, hogyha...

Honnét lehet érezni, hogyha szeret a macska?

Figyelt kérdés
Azt mondják nem azért dorombol mert szeret, és nem azért dörgölőzik mert simogatni akar, csak a szagát jelöli meg. De valamilyen formában szerethet.

2017. aug. 9. 11:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy tudnak e szeretni...

Nekem van 7 macskám néha egymáshoz is dörgölőznek,dorombolnak.

Ezek közt van egy benti macsek akit kb 2 honaposan elloptak.Kinti volt addig de mindig rajtam lógott, a vállamon volt és nyávogott ha leraktam.Követett mindenhova.kb fél évesen előkerült az utcáról,megtalálták,visszahozták (fent volt ilyen eltünt cicás oldalon).Amikor meglátott azt az örömöt nem lehet leírni.Azota benti kinti.Megváltozott de ugyan ugy követ és figyel rám ha kint vagyunk.Részéről ragaszkodás biztos van.A kintiek is hallgatnak rám de nem annyira mint a benti.Másnak nem megy a közelébe.

2017. aug. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem két benti macskám van. Nem hízelgős típusok, de tudom, hogy szeretnek. Ha olyan korszakuk van, akkor le sem tudom vakarni magamról őket, az egyik még éjszaka is az arcomra akar feküdni és úgy aludni. De van olyan időszaka is, mint pl most, hogy szinte oda sem jönnek hozzám. Lehet a meleg miatt vagy csak nincs kedvük, kitudja. Egy biztos, ott szeretnek lenni ahol én. Bárhova megyek a házban, ők is oda jönnek aludni, feküdni vagy csak ott ülni. Szóval biztos, hogy szeretnek, attól, hogy nem mutatják kis folyton.
2017. aug. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!