Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicánk pár héttel ezelőtt...

A cicánk pár héttel ezelőtt elkezdte nehezen venni a levegőt, alig eszik és lefogyott. Egy állatorvos ismerősünk azt mondta nem tudja mi lehet a baja, de már nem lehet neki sok hátra. Inni iszik, de enni nem nagyon akar. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

2017. aug. 9. 13:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tüdőgyulladásnak tűnik, lehet, hogy a folyadék van a tüdejében. A végstádiumú veseelégtelenség is vezethet ilyenhez. A cica még nem öreg, hátha lehet rajta segíteni. Ha egy mód van rá, vidd el állatorvoshoz.
2017. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Tényleg mindent megteszünk érte.:( Megpróbáljuk állatorvoshoz is venni,köszönöm.És rángatózni alvás közben rángatózik leginkább. Amikor Fekszik akkor nem is kapkod anyirra a levegő ért, de ha ül vagy áll akkor nyitott a szája és olyan erősen kapkod hogy hullámzik az egész teste.
2017. aug. 9. 15:24
 13/21 anonim ***** válasza:
83%

Te ugyan soha nem fogod állatorvoshoz vinni szerencsétlent.

Most már csak azt remélem, hogy nem szenved soká.

Meg h nem lesz több macskád soha az életben.

2017. aug. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
El fogjuk vinni!És ha nem tetszik valami ne szólj bele!
2017. aug. 9. 15:35
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Pár héttel ezelőtt kellett volna állatorvoshoz vinni, ahol kivizsgálják. Labor, röntgen. Lehet, már rég meggyógyult volna, ha kap kezelést.

Több dolog okozhatja, ezt így látatlanban nem lehet megmondani, ki kell vizsgálni.

Konkrétan haldoklik a cicátok. Ilyenkor nem szabad késlekedni, főleg nem pár hetet!!! Kész csoda, hogy még él. Ilyen tünetekkel azonnal orvoshoz kell vinni. Most már SOS, még ma vigyétek el felszerelt állatorvosi rendelőbe.

2017. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Aki ennyire kegyetlen és végignézi egy ártatlan cica szenvedését, és ide írkál, ahelyett hogy gyorsan megfelelő orvoshoz vinné, hát azt nem minősítem, hogy milyen ember! Ma már minden faluban, kisvárosban van állatorvos, nem is egy.Ha nincs kocsim, valaki elvisz, vagy felülök vele a buszra és elviszem.

Minimum hogy ne tartson ilyen lelketlen állatot!

Hívogass fel állatvédőket, hogy vigyék el tőled, mert alkalmatlan vagy tartani.

Pár hete beteg! Az eszem megáll! Azóta szenved! Legalább azért vidd el, hogy elaltassák, ne kínozd tovább!

Képzeld el magadat ilyen betegen, fuldokolva, és nincs senki, aki megváltana a szenvedéstől! Komolyan elkeserítő és dühítő hogy a mai modern világban még ilyen létezik.

2017. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 piriiiii ***** válasza:
100%
Minden macskád rángatózott? Akkor szerintem eddig felhúzhatós játékcicáid voltak.
2017. aug. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Most látom hogy írtatok!aki nem segített annak nem köszönöm aki segített annak hálás vagyok!A tanyán nincs állatorvos a faluban se de elvittem a városba!Ott azt mondták egy régebbi tüdőgyulladás keveredet egy új betegséggel valami infruenzaféle és megfertőzte!Szomorú voltam magamat hibáztattam de azt mondta a szervezete eleve gyenge volt ha elhozom rögtön akkor csincs mit tenni. :( Azt mondták eltassák el vagy élje le ezt a pár hetet.Már nem szenved nagyon.Az altatás mellett akartam dönteni de ára miatt inkább nem.Másnapra meghalt.én sajnálom!És aki ilyenekete ír az nem segített!KÖSZÖNÖM AZOKNAK AKIK SEGÍTETTEK!
2017. aug. 30. 16:18
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerencsétlen hetekig szenvedett a gazdája hanyagsága miatt. Vastaps neked...
2017. aug. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Szégyelld el magadat mélységesen... :(

Az a cica még ma is élne, ha megkapta volna a védőoltásait kiskorától kezdve, és elvitted volna orvoshoz, amikor beteg lett. A régebbi tüdőgyulladás, annak az a tünete, amit leírtál, ami pár hete kezdődött. Ha akkor rögtön orvoshoz viszed, meg lehetett volna gyógyítani. Nem megvárni, míg halálra szenvedi magát...

Erre nem is tudok mit mondani.

Szépen kérlek, ne tarts se macskát, se kutyát többet. :'(

2017. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!