Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 4 hetes kismacska ehet virslit...

4 hetes kismacska ehet virslit főve?

Figyelt kérdés
az enyém most nagyon rákapott, és csak érdeklődnék h nem veszélyes-e rá! ja és aki olvassa ezt a részt az is megkérdezném h 7 v. 8 hetesen vigyem orvoshoz ELŐSZÖR?
2010. máj. 24. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár az én cicáim most 3 hetesek, de úgytudom hogy nem veszélyes neki...........Viszont én úgy olvastam hogy 12 hetesen kell neki az első oltás(előtte mi el sem visszük, mert majd úgyis jön nem sokára az anyacicához....)
2010. máj. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm :) de sajna ide nem jön ráadásúl anya cicus sincs =(
2010. máj. 24. 11:47
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Nemá... Képes vagy megfőzni szerencsétlen cicát, mielőtt virslit etetsz vele??? :D
2010. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Nigra ***** válasza:
100%

inkább még ne adj nekik virslit. először próbálkozz tejcsis kenyérrel, kiflivel a husit 3hetes kor előtt még ne! Ha az első husos kaja után hasmenésük lesz, ne lepődj meg, ez normális, 1-2nap alatt elmúlik, csak ne adj nekik túl sokat. Tudod mint a babáknál a hozzátáplálás! ;)


Nigra

2010. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nigra ***** válasza:
100%

sorry! félre olvastam! úgy láttam h 2hetesek! négy hetesen má lehet, de próbáld meg összetörni villával vagy vmivel


Nigra

2010. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!