Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám nem ássa el maga...

A macskám nem ássa el maga után a piszkát. Miért?

Figyelt kérdés
Amikor kicsi volt mindig elásta aztán amikor egyre nagyobb lett rászokott arra hogy csak az alom szélét kaparja, a fedettnek pedig az ajtaját. Nagyon rossz hallgatni és mindig percekig kaparja de a piszok ott marad. Van aki le tudta erről szoktatni? Elég nagy alma van és többféle almot is kipróbáltam már.
2017. aug. 11. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Azt hiszi, hogy ő a domináns.
2017. aug. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl sok benne már a kaki és nem akarja bemocskolni a kezét.
2017. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha teljesen tiszta az alom akkor sem ássa el.
2017. aug. 12. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Várja, hogy kivedd. Nem szoktad gyorsan kivenni? (ha otthon vagy). Beszennyezi az almot.
2017. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Némelyik ilyen. Nekem két macskám van, az egyik csak kopácsol, néha ássa csak el, de kizárólag akkor, hogy tökéletesen tiszta az alom. A másik macska az mindig elássa, sőt még a másik után is takarít... Érdekes, ha kerhez jut ott viszont nagyon szépen el tudja ásni. Lehet, hogy a nagy alom, meg a tiszta alom az neki nem ugyanaz. Azért tényleg elég limitált méretre és mélységre is. Sajnos van ilyen. Én mindig azonnal kiveszem, ahogy kinyomják, de van amikor így sem vagyok elég gyors és a kis ügyesem már takarítja is, amit a másik nem csinált meg.
2017. aug. 13. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, ötös vagyok. Ha pedig sokáig nem vagyunk otthon, akkor a nem elásós nagyon gyakran kivárja a kakával, hogy hazamenjünk. Szerintem nem véletlen és azért csinálja, mert tudja, hogy akkor rögtön kivesszük. Mindenesetre nagyon érdekes, mikor szinte minden alkalommal mikor hosszabb időre elmegyünk és pl. csak este jövünk haza, ő akkor 5-10 percen belül kakál is.
2017. aug. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!