Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kaphattam valamit a beteg...

Kaphattam valamit a beteg macskámtól miután meghalt?

Figyelt kérdés
A napokban halt meg a macskám és én amiben eltemettem itthon abba kézzel raktam bele a cicust.Utána egyből kezet mostam lehet valami bajom? Lázas vagyok tegnap óta köze lehet hozzá?
2017. aug. 16. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mibe halt bele.
2017. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha még "frissen találtad meg" nem hinném hogy köze van hozzá. És egyben volt a tetem? Ha pl véres volt és ugy fogtad meg akkor előfordulhat.
2017. aug. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem evett,nem ivott,talán még egy kicsit náthás is volt.

Nem, nem volt véres meg semmi.Egyben találtam meg.

2017. aug. 16. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsánat, de "frissen" találtad meg? Rajtad volt nyílt seb, amivel érintkezhetett?

Alapvetően macskabetegségek az emberre nem nagyon veszélyesek. Az elhullás miatti bomlás, az igen.

2017. aug. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valamikor éjjel halt meg.Én reggel találtam meg,már kemény volt sajna.Nincs semmi seb a kezem,nyílt és más milyen sem.
2017. aug. 16. 16:49
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat,de közbe nincs térerőm,épp úton vagyok.Nem,akkor még nem kezdett el lebomlani.
2017. aug. 16. 17:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem evett, nem ivottakkor gondolom látta orvos nem?

Mi volt a baja? Kérdezd meg az orvosá lehet-e bajod.

2017. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnálom a macskádat! :(
2017. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!