Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanátha. Doki látta...

Macskanátha. Doki látta hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap gennyesedett be a 4 honapos cicám szeme,és folyni kezdett az orra viszont jókedvű volt és evett is. Ma reggel már bagyadtan feküdt csak,nem is evett.


Most jöttünk a dokitól, lázas is a cica, antibiotikumot kapott és vitamint. Hétfőn kell visszavinni. De ha egész hetvegen nem fog enni inni nem szárad ki? Vagy a gyógyszerek miatt megjön az étvágya? Koszi előre is!:(


2017. aug. 18. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kiscicám is macska náthás volt tegnapra teljesen meggyógyult ő is antibiotikumot kapott.Étvágya volt csak nem birt enni ezért én etettem ittatam fecskendővel.Ha nem lesz étvágya szerintem fecskendővel ittasd meg és alultálcással vagy konzervel etesd meg úgy hogy egy kicsit kensz az orra allá és onnan le fogja nyalni.
2017. aug. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem iszik fecskendővel itasd meg mert kiszárad.
2017. aug. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg jobban lesz a gyógyszerektől, és fog enni-inni. Ha mégsem, kaja nélkül sokáig kibírja, de azt nem szabad hagyni, hogy kiszáradjon, ha nem iszik magától, itasd fecskendővel vagy szívószállal.
2017. aug. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom! Egyelőre nincs jobban sajnos:( egy kicsit evett itatni pedig fecskendővel itattam:(
2017. aug. 18. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!