Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egyik naprol a másikra nem...

Egyik naprol a másikra nem tud lábra állni a kiscica, miért?

Figyelt kérdés
Talált macska, akit befogadtunk, imádjuk szeretjk,sokat javult,alul táplált volt..és meggyötört,de helyrehoztuk..játszot,,rosszalkodot..minden jo volt..majd ma arra keltunk,hogy fekszik..nemtudd menni,,probál menni de leesik..neki megy a falnak..stb..az alomba bele kakilt,majd bele esett..VOLTUNK DOKINÁL.egyböl..most gyogyszereket kap,ha nem lesz javulas akkor infuziot kap mivel nem iszik(fecskendobol adom) és nem eszik..csak fekszik..néha megindul de leesik. Mivle nem ismerjuk az anyuka multját lehet,hogy valami orokletes betegség..Miden esetre én csak arra lennék kiváncsi,hogy volt e már valakinek ilyen beteg cicája,vagy ismerösének és mi lett a vége?
2017. aug. 18. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy valami idegrendszeri dolog. Mit mondott az orvos? Komolyabb kivizsgálás kellene, és úgy gondolom, hogy minél előbb. (Péntek este lévén azonnal, amint lehet). Van nálatok jól felszerelt rendelő, vagy állatkórház? Lehet esetleg agyvérzés?
2017. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Macskaparvo lehet.

[link]

2017. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pesten vagyunk van felszereltség böven..24oráig ha nem iszik magatol akkor surgosen bekell vinni..ha iszik de nem javul 5 napig akkor további kezelesek kellene. ment a hasa kaptunk gyogyszert,meg antibiotikumot is.
2017. aug. 18. 22:52
 4/10 A kérdező kommentje:
egyenlore nem javult..sot..:( holnap szerintem ismét belátogatunk a dokihoz..
2017. aug. 18. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld meg leerőltetni a torkán a folyadékot,ehet hülyen hangzik, de az infúzió lenne a legjobb. Súlyosan ki lehet száradva már most
2017. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
oránként adok neki vizet fecskendovel..:( ma amikor elmentunk a dokihoz még nem volt kiszáradva..remélem most se
2017. aug. 18. 22:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Na mi a helyzet?

Ha nem izlik neki a víz, próbálj neki adni húyleveslét, azt szeretik a cicák.... Hátha egy probát megér szerintem

2017. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de szegény kis állatnak nem sok esélye van. Remélem, az 10% esély azért megmarad és túléli. A mienket is találtuk, rengeteg pénzt költöttünk a gyógyítására, de nem maradt életben.
2017. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem az elso cicam 13 eves volt ew ilyen problemaval kezdodott. Nem tudott menni. Utqna a hatso laba lebenult es vert kopot. Minden mozdulara fajdalmat okozott.

Az utolso erejevel is oda kuszot hozam. Es amikor sirtam o is sirt.

Az orvos meg csak este rendelt.. elvituk es elaltatta hogy ne szenvedjen. 14 eves voltam...

Masik cicam nm evett nem ivott es az orvose tudta megmenteni..

20 voltam.

Mind ketto cica feher angora volt

2017. okt. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsánat hogy eddig nem irtam,másnap meghalt a kiscica..sok pénzbe került de igyis meghalt..
2017. nov. 29. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!