Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett? Az eddig...

Mi történhetett? Az eddig nagyon vad kan macskám egyik napról a másikra egy kedves dorombolós kiscica lett. Miért van ez?

Figyelt kérdés
eddig nem hagyta a simogatást sem. Sokszor megkarmolt, és idegbajos volt. aztán a képbe jött egy kóbor macska (kandúr), kétszer akkora mint az én két éves, Kormim. Folyton kiabáltunk vele, mert balhézott. nem tudom miért, de mostanában még azt is megengedi, hogy felvegyem.
2009. márc. 16. 18:09
 1/3 A kérdező kommentje:

persze örülök, hogy megváltozott, de kiváncsi is vagyok...


Reby

2009. márc. 16. 18:10
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínuleg a macsekodat kicsit helyretette a másik kandúr és most rájött milyen jó a gazdi oltalmát élvezni.
2009. márc. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 éves és mindig is egy szadista kis "dög" volt.Aztán nemrég lett egy kiskutyám és azóta mintha kicserélték volna a macskát.Jön bújni, lehet simizni.
2009. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!