Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska elhozása hogy zajlik?

Macska elhozása hogy zajlik?

Figyelt kérdés

A hirdetésekben vannak képek a macskákról, meg mindenki azt írja, hogy aranyos, kedves. De azt honnan lehet tudni, hogy "jóban lennénk"? Ha el akarok hozni egy cicát, érdemes többször odamenni az adott helyre és "ismerkedni" vele? Vagy egyből el lehet hozni? Hogy zajlik ez?


Néztem több cicát, felnőtt is van köztük és más városban levő is, szóval fogalmam nincs mit érdemes kérdezni, honnan lehet tudni, hogy az "igazit" választottam-e.


2017. aug. 19. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Több macskánk volt. Mindet egyből elhoztuk. Egy rongyit szoktunk kapni mellé, amelyiken alhat. (ismert szaga van) Volt amelyik szerette, volt, amelyiket nem érdekelt.

Esetleg egy kis adag az ismert tápból is jó lehet. (haza fele tudsz venni azonos márkát, majd átszoktatni olyanra, amit te szeretnél neki adni)

2017. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugye nem egy szaporítót akarsz támogatni??
2017. aug. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így zajlik: általában a tenyésztő segít kiválasztani azt a cicát az alombol, akinek a habitusa , a természete a te életedbe passzol. Pl egyedülálló idősebb hölgynek nyilván nem az alom ördögfiokáját adja, inkább őt egy többgyermekes zajosabb családnak. A tenyésztő hetente küldi a fotókat videókat. Mire eljön a 12.-13. hét es hazaviheted a lefoglalózott oltott féregtelenített cicát, te mar megvetted a kaparofat macska bútort, alomtalcat, tápot stb...Szállító boxban tudod elhozni miután kifizetted és aláírtad a papírokat. Otthon szeretgeted és egyszerre csak egy részt mutatsz meg neki az új otthobàbol nehogy tul sok inger érje.
2017. aug. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szaporítók, főleg akik felnőtt macskát hirdetnek. Itt gondolom arról van szó, hogy a gazdájának költöznie kell, meghalt, stb. Talán menhelyek hirdetik őket, bár nem menhelyen vannak. Nem volt szó tenyészetről vagy szerződésről.
2017. aug. 20. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Értem, így más a helyzet. A felsorolt dolgok beszerzésén kívül igazából nincs másra szükség. A szállító doboz tényleg elég fontos lenne! A kaparofa idővel kéne, hogy ne a te bútoraidat nézze annak:)írd majd meg milyen a cicó aki végül a gyereked lett:)
2017. aug. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!