Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiesett a macskám az ablakon,...

Kiesett a macskám az ablakon, kell aggódnom?

Figyelt kérdés
Tegnap este az én drága szeretett macskám véletlenül megcsúzott és kiesett a második emeleti lakásunk ablakából,a füves placcra.Mielőtt elkezdenétek szidni,megjegyezném hogy 2éve velünk van és ilyen még sosem fordult elő.Úgy vigyázunk rá mintha a gyerekünk lenne.Ez egy szerencsétlen véletlen volt.Szinte azonnal észrevettem és leszaladtam érte.Pár percig zihált de utána már kuncsorogta a vacsorát.Semmi külsérelmi nyomot nem látok rajta,ugyanúgy eszik iszik játszik és alszik mint előtte.Mindenesetre én megmutatnám őt állatorvosnak de párom szerint felesleges lenne kiadni egy csomó pénzt érte,hiszen szemmel láthatóan semmi baja nincs.Nem levert,nem hányt,tényleg semmi.Mit gondoltok?Persze folyamatosan figyelem őt,hátha figyelmen kívül hagytam valami sérülést,de semmit nem látok rajta.Most éppen a plüss egerét püföli :)
2017. aug. 27. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem nincs vele semmi gond,a macskának hét élete van.:)
2017. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Remélem tényleg csak az ijedtség a legnagyobb sérülés :) Olyan bűntudatom van miatta,nekünk ő a kis gyurmázó vattalabdácskánk,sosem bocsátanám meg magamnak ha bármi baja lenne .
2017. aug. 27. 10:09
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
#1! A macskanak 9 elete van, hamar jo pofizni akarsz.
2017. aug. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Látszana rajta ha sérülése lenne hidd el.Az enyém is leesett kiskorában a tetőről ami olyan 3 méter lehet.Egy picit kóválygott ,de nem lett semmi baja szerencsére.
2017. aug. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehet-e esetleg belső vérzése.Azért lehet hogy felhívnék állatorvost telefonon.
2017. aug. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Gyorsan most pár perc alatt eldöntöttem hogy amíg apa nem ér haza addig elrobogok vele az orvoshoz,addig úgysem hagy nyugodni a dolog amíg egy szakember azt nem mondja hogy makkegészséges a kiskandúrom! :)
2017. aug. 27. 10:18
 7/19 A kérdező kommentje:
Én szeretem a zsíroskenyeret :D
2017. aug. 27. 10:18
 8/19 A kérdező kommentje:
4.! Ez olyan sacper 10 méter! Ha annyi nincs is de 8biztos.
2017. aug. 27. 10:21
 9/19 anonim ***** válasza:
Remélem minden okés szegénnyel.
2017. aug. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Most indulunk,megírom hogy mit mondott az orvos ha hazaértünk.
2017. aug. 27. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!