Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért eszi meg a kölykét?

Miért eszi meg a kölykét?

Figyelt kérdés
brutális amit az anyamacska művelt, megette a 2 hetes!! kiscicát, én már csak a vértócsát láttam és a macska fejét a szájában ahogy eszi, nameg a bal hátsó lábat odébb. Miért tesz így a macska?
2010. máj. 25. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Mert azt a kölyköt nem találta életrevalónak. Vagy nem etetitek rendesen...
2010. máj. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%

Nálam még soha sem volt olyan, hogy a 2 hetes cicát megette.

az újszülöttet viszont igen. Egyszer mert halott volt, amikor megszületett, kétszer meg azért mert első szülés volt és nem volt doboz kikészítve neki és szegény megette az egyszem cicáját.

De hogy egy 2 hetest miért? Lehet hogy meghalt? És így eltüntette? Van neki több is?

2010. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Akkor szokák ezt csinálni amikor érzik a piciken hogy nem életképesek. Javitsatok ki ha nem igy van.
2010. máj. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%
Mert nem ivartalanítottad ki hanem hagytad feleslegesen szülni! Ha a kiscica 2 hetet élt jól akkor nem hinném hogy most csak úgy beteg lenne, no meg a beteg kismacskákat nem szokták megenni hanem hagyják hogy az orvos meggyógyítsa őket. Valami meggajdult az ösztöneiben. Ha nem elleted akkor ez nem történik meg.
2010. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Biztos már nagyon éhes volt...
2010. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

haver családjáé a macsek, kizárt az éhség, tegnap délelőtt még simogattuk a kismacskát, már tudott menni is, az anyja még szoptatta is előttünk, délután meg megtörtént a baj. Lett videó készítve, én még nem láttam, nem is akarom.

Mindenesetre brutális. Az anyamacska kb 8 éves.

2010. máj. 25. 20:36
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Egy tenyésztőnél pl ilyen korban már nem szabadna szülni. Az egy dolog hogy ilyenkor is tud de már öreg hozzá.
2010. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Anya szerint az is lehetett, hogy adtatok neki néha-néha nyers húst és a macskának megtetszett a vér íze......=(

De ez szörnyű!

Ilyenről még nem is hallottam......hogy 2 hetesen....

2010. máj. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, a vadállatok is nyers húst esznek...
2010. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Azert mert nem szabad a kiscicakat simogatni es idegen szagot erzett. És ez tényleg igy van, nem szabad a kicsiket piszkálni, mert vagy eldugja az anyjuk vagy megeszi
2010. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!