Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az anya kutya miért eszi meg...

Az anya kutya miért eszi meg az összes kölykét?

Figyelt kérdés
A kutyám mindig megeszi a kiskölykeit =( Mit csináljak?
2009. dec. 18. 17:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
60%
mármint megeszi mint a kaját ?:O nem is hallotam még ilyenröl
2009. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%

Juhhjj, ez elég durva!!!O.o

Lehet, h valami rossz szokása van...

Vagy nem kéne pároztatni...?

2009. dec. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem is hallottam még ilyenről! :S Igaz apum mondta hogy gyerekkorában olyan macskájuk volt,ami folyton megfolytotta a kölykeit. :( De hog kutya és megegye őket?! :(
2009. dec. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Mi pároztattuk 1x a fiú cicánkat egy szomszéd lány cicával és a lánymacska megette az egyik kölykét félig...deréktól lefelé!Állítólag azért mert tudja,hogy beteg lett volna...de olyat is hallottam már erről a dologról,hogy a hatalom miatt eszi meg...felborítaná az egyensúlyt egy nála erősebb egyed és félti a "hatalmát"!Hát mind2 rossz dolog...de ezt csak a kutyád tudja :)
2009. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom hogy álltok anyagilag.. de szerintem a kutyának idegrendszeri betegsége van és ideges. Vagy nem simogatták a kölyköket.? Mert ha igen az is okozhat ilyen gondokat.

Vigyék állatorvoshoz.

2009. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
66%
a kutya ha nem fogadja el a kölykeit kiteszi az "alombol" ez által elpusztul és azt szimbolizálja hogy nem életképes a megitélése szerint ezért lemond rola. enyi . de olyat még nem hallotam soha hogy megegye ez undorito és nem is természetes ez beteges... (elsö )
2009. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Niky emo girl ***** válasza:
51%
uncsimék macskájais megette a kölyökeit és ő elvileg azért mert korán születtek v vmi és nemtudta volna őket szoptatni. de persze volt ojanis hogy pl hidegvolt és azért mert tudta hogy ugyis megfagynának...
2009. dec. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Irány az orvos és utána ívartalanítás!!!!!
2009. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Ugye milyemn nagy buli a szerencsétlen kutyát elletni? :) Biztos nagyon élvezi, hát még a kölykök!

Ivartalanítsad te b*rom! :@

Bocs, de már elegem van ezekből...

2009. dec. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
A megoldás: ne pároztasd többet, és mihamarabb ivartalanítsd!
2009. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!