Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnám a kiscicám leszokt...

Hogy tudnám a kiscicám leszoktatni a szobába kakálásról?

Figyelt kérdés
Kaptam kb 2hónapja egy12hetes kiscicát,aki 2hónapja van nálam,most4hónapos.Van még egy6 és egy7éves nőstény cicám,őket is ilyen picin kaptam,és az első pillanattól kezdve csakis az alomba ürítettek.Teljesen ki vagyok,mert amúgy gyönyörű,bújós,hiperaktív,kizárt,h megválljak tőle,de ez már tarthatatlan állapot!A cicatávoltartó spray-szó szerint-szart sem ér!Tudnátok tanácsot adni,mit tegyek?Vki azt mondta,pszichés okai vannak,de ha otthon vagyok azt látom,h remekül érzi magát,játszik,és ha hozzám bújik,dorombol!

#szoba #macska #kakál!
2017. aug. 31. 14:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Dehogy illatosított:szerintem azt a finnyás gazdiknak találták ki!Én nem merném kipróbálni,mert ahhoz azért drága,h utána kidobjam,ha nem jön be!

Csomósodó almot használok,7éve ugyanazt,és a2nagynak nincs vele baja.Most azt találtam ki,h estére bezárom a spájzba étellel,vízzel,cicakuckóval,és persze a tiszta alomtálcával,a másik kettőét meg kiraktam.Úgy tűnik,ez be fog válni,de nem akarom elkiabálni. Azt azért még mindig nem értem,h mitől függ,h azért néha oda végzi a dolgát,ahova kell,még akkor is,ha nincs még kipucolva?Ezért írtam,h lehet,h csak szívat,mert napközben nem vagyok otthon.

2017. szept. 6. 21:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogsz aludni :-D
2017. szept. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Még egy dolog jutott eszembe, hogy elképzelhető, hogy nem tetszik neki az alomtálca helye. Én is jártam így. Írtad, hogy a spájzban van. Nem tudom hogy van megoldva, de annyira a bezártságot sem szeretik a macskák. Azért is írtam, hogy nem fogsz aludni.
2017. szept. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Picit nyivákolt,de aztán elaludt.Direkt este adtam neki a nedves tápot,mert az picit meghajtja,de egyik nap ahogy kiengedtem,szaladt be a szobába,és megint a szekrény mögé kakált.Ma reggelre ism.ott v a tiszta alom érintetlenül.és közvetlen mellé,kakált,úgyh ugyanott vagyok,ja és még egy adgot az előszobába is.Most már téynleg teljesen tanácstalan vagyok,mert semmi nem használ:se az ha rácsapok a seggére,se az,ha rögtön utána leordítom a fejét,se a bezárás.A minőségű kajájukra igen sokat költök-szerncsére mindegyik makk egészsége,úgyh állatorvosra csak minimálisat kell-,de nem merek drága almot venni,mert ha azt se használja, az tök pénzkidobás!Az alomtálcával se lehet baja,mert alacsony a fala,és ahogy már írtam,néha oda csinál,sőt a pisit mindig oda végzi.Vki v már ilyen helyzetben??
2017. szept. 11. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!